Вибухозахищені електродвигуни АІММ225М12У1

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Асинхронний двигун трифазного струму АІММ225М12У1 є пристроєм, основне призначення якого забезпечення приводу мішалок. Останні можуть експлуатувати у вибухонебезпечних приміщеннях та зовнішніх установках. Вони можуть утворюватися вибухонебезпечні суміші газів, що становлять значну небезпеку. У нашому Інтернет-магазині представлено велику різноманітність моделей такого обладнання, завдяки чому кожен покупець має можливість підібрати для себе саме ту модель, яка найбільше йому підходить - як за технічними характеристиками, так і функціональними можливостями.


Основні технічні характеристики

Перед тим, як придбати будь-який промисловий електродвигун, обов'язково слід звернути увагу на його основні технічні характеристики. Прилад відрізняється великим режимом S1, який реалізується від змінного струму. Його частота становить 50 Гц.

Реверсивні електричні двигуни характеризуються такими особливостями, як:

 • сполучна схема: зірка;
 • 3 силових кінця, розташованих у коробці виводів;
 • діаметр допустимого для введення кабелю: 28 мм;

Потужність електричного двигуна – 15 кВт. Його номінальний струм досягає 35,4 А. Напруга відповідає 380 В. Частота обертання – 500 оборотів. Коефіцієнт корисної дії такого пристрою відповідно до технічного паспорта — 88%.


Захисні механізми та функції

Завод із виробництва електродвигунів випускає пристрої, які мають кілька різних механізмів захисту. Це зумовлено тим, що дані прилади повинні працювати в досить небезпечних умовах, де на них буде несприятливий вплив довкілля.

Таким чином, виробник на асинхронному двигуні трифазного струму АІММ225М12У1 передбачив такі захисні функції та механізми:

 1. На корпусі електричного двигуна встановлено майданчик, призначений для встановлення датчика вібрації.
 2. На кожусі вентилятора електричного двигуна знаходиться спеціальний бар'єр.
 3. Виконання захисту вибухів відповідає нормам 1ExdIIBT4, що передбачає можливість експлуатувати пристрій у вибухонебезпечних середовищах, що містять легкозаймисті паро- і газоповітряні суміші на підприємствах газової, нафтопереробної та хімічної промисловості.
 4. Кліматична особливість У1 дозволяє використовувати електродвигуни цієї моделі на свіжому повітрі. І це стосується насамперед умов помірної кліматичної зони при температурному режимі навколишнього повітря в межах від -45 до +40 градусів за Цельсієм.
 5. Захист коробки відповідає IP 55. Тип ізоляції приладу — F.
 6. Як охолодження виробник передбачив ICA 0141, тобто процес зменшення температури обладнання відбувається за допомогою вентилятора, який встановлено з нефункціональної частини валу.
 7. Пуск електричного двигуна здійснюється відразу від мережі, що відбувається як при номінальній її напрузі, так і при зниженому за час пуску до 0,8 Uном.

Монтаж - IM3081. Тобто прилад без лап, з фланцем, який доступний на звороті («стандартний» фланець) з одним кінцем валу.


Відповідність стандартам

Вибухозахисні електродвигуни купити в Україні на нашому сайті можна за цілком доступною для більшості покупців цінами. Пристрій АІММ225М12У1 повністю відповідає таким державним стандартам, як:

 • ГОСТ Р 51330.0-99;
 • ГОСТ Р 51330.1-99;
 • ГОСТ12.2.020-76;
 • ГОСТ 22782.0-81;
 • ГОСТ 22782.6-81.

Перед покупкою ви можете безкоштовно проконсультуватися з нашими фахівцями, отримавши найбільш детальну інформацію про дану модель. Також у продажу доступні однофазні вибухозахищені двигуни.


Застосування вибухозахищених двигунів

Вибухозахисні двигуни з гальмом користуються популярністю через те, що їх застосування сприяє значному поліпшенню виробничого процесу. Як це досягається. У цьому плані слід зазначити такі переваги вибухозахищених електродвигунів:

 • тривалий термін експлуатації навіть за інтенсивних навантажень;
 • низький рівень зношування складових агрегатів;
 • зниження ризику виходу пристрою з ладу;
 • можливість працювати навіть у агресивних умовах середовище;
 • витримування невеликих відхилень напруги у мережі;
 • забезпечення безперебійної роботи устаткування для підприємства;
 • непроникність під час вибуху;
 • можливість швидкого впровадження у виробничий процес;
 • простота обслуговування;
 • запобігання поширенню аварійної ситуації на місцях із досить високими показниками небезпеки тощо.

Внаслідок усіх перерахованих переваг, вибухозахищені двигуни користуються відповідною популярністю. Їх використовують на великій кількості різноманітних об'єктів: від гірничодобувної промисловості до менш масштабних підприємств. До останніх відносяться, наприклад, теплові електростанції або заводи обробної промисловості.

Застосування вибухозахищених електродвигунів у вугільних шахтах за тривалий час довело свою ефективність. Такі пристрої - ідеальне обладнання в умовах можливого скупчення рудничних газів, що часто виникає під землею в закритих просторах, які не мають швидкого виходу на відкрите повітря.


Технічні характеристики


Рисунок. Габаритні та настановно-приєднувальні розміри АІММ225М12У1, IM3081