Серія ВАСО 5К для приводу вентиляторів

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Електродвигуни асинхронні з короткозамкненим ротором вибухозахищені вертикальні та ВАСО7К призначені для безредукторного приводу вентиляторів апаратів повітряного охолодження, встановлених у вибухонебезпечних приміщеннях та зовнішніх установках, в яких можливе утворення вибухонебезпечних сумішей газу або пари з повітрям.

Режим роботи тривалий S1.

Електродвигуни мають лівий напрямок обертання.

Пуск електродвигунів прямий забезпечується як при номінальній напрузі мережі, так і при зниженні напруги мережі за час пуску до 0,8 Uном.

Ступінь захисту корпусу та коробки висновків: IP 54, IP55.

Спосіб охолодження: Зовнішнє обдування електродвигунів здійснюється вентилятором апарату повітряного охолодження.

Технічні характеристики двигунів наведено у таблиці 2.

Настановно-приєднувальні розміри наведені на малюнках.

Таблиця 1. Позначення основних виконань електродвигунів ВАСО


Таблиця 2ГАБАРИТНІ, УСТАНОВЛЕННІ, ПРИЄДНАНІ РОЗМІРИ


Рисунок 1 - ВАСО7К-6,5 (9)-12 виконання IM3011, варіант Б18


Рисунок 2 – ВАСО7К-9 (13, 15)-12, виконання IM9633, варіант Б4


Рисунок 3 — ВАСО7К-9 (13, 15)-12, виконання IM9633, варіант Б5


Рисунок 4 — ВАСО7К-9 (13,15,18,5)-12, ВАСО7К-15-14 виконання IM9633, варіант Б11


Рисунок 5 — ВАСО7К-13(15)-12, виконання IM9733, варіант Б14


Рисунок 6 — ВАСО7К-13(15)-12, виконання IM9733, варіант Б14


Рисунок 7 – ВАСО7К-13-12, виконання M9633, варіант Б16


Рисунок 8 — ВАСО7К-(22, 30, 37) - 14, M9633


Рисунок 9 — ВАСО7К-37 - 16, ВАСО7К-37 - 20, виконання M9633Основні переваги

Якщо вам потрібні асинхронні двигуни загального призначення або спеціалізовані електромотори серії ВАСО7К виробництва Новокаховського електромеханічного заводу, варто звернути увагу в першу чергу на їх основні переваги. Вони полягають у наступному:

 • Висока якість збирання. На всіх етапах виробництва наші спеціалісти постійно стежать за тим, як відбуваються роботи. Це зумовлено тим, що зрештою ми випускаємо обладнання, яке буде експлуатуватися в досить складних системах, де важливим є дотримання повної безпеки їх роботи.
 • Надійність використання. Продукція нашого заводу може працювати протягом десятків років без суттєвих проблем. Для забезпечення цього обов'язково потрібно дотримуватись усіх норм і правил, прописаних у відповідній інструкції.
 • Щодо невеликі габаритні розміри. Внаслідок цього електроустаткування нашого виробництва можна розмістити навіть у дуже стислих умовах. Йдеться, в тому числі, і про шахти, гірничі виробки, на заводах, фабриках чи кар'єрах.
 • Різні види кліматичного виконання. З цієї причини електродвигуни Новокаховського електромеханічного заводу можуть використовуватись на всій території України, незалежно від погодних умов.
 • Простота експлуатації та обслуговування. Електродвигуни розробляються таким чином, щоб вони відповідали тим системам, у яких вони надалі експлуатуватимуться. Управління обладнанням інтуїтивно зрозуміле абсолютно для всіх. Крім цього, витримано деякі норми ергономічності.
 • Наявність гарантійного терміну. Протягом цього часу при виникненні поломок не з вини замовника обладнання він може запросити його безкоштовний ремонт або заміну.
 • Повна відповідність державним стандартам. Внаслідок цього не виникає проблем із введенням пристроїв в експлуатацію, підключенням їх до існуючих систем та забезпеченням приводу тих чи інших пристроїв.
 • Також варто звернути увагу на можливість проводити ремонт вибухозахищених електродвигунів. Це дозволяє при необхідності продовжувати термін їх використання у разі виникнення поломок, пов'язаних з будь-яким несприятливим зовнішнім впливом на пристрій.


Що враховувати при покупці?

Нині існують різні марки електродвигунів постійного струму. Перш ніж придбати будь-який пристрій, варто звернути увагу на перелік основних факторів, які обов'язково варто враховувати під час покупки. Вони полягають у наступному:

 • потужність;
 • кількість полюсів;
 • напруга та частота мережі;
 • кліматичне виконання;
 • рівень вибухозахисту;
 • ступінь захисту та клас ізоляції;
  варіанти виконання за способом монтажу;
  коефіцієнт корисної дії тощо.

До мережі монтаж вибухозахищених електродвигунів можна здійснити кількома способами. Наша компанія готова виготовити для клієнтів саме такий тип обладнання, який повністю відповідатиме системі клієнта.

Крім технічних характеристик, важливо також враховувати, зокрема, і функціональні особливості електричних пристроїв. Наші фахівці готові допомогти кожному клієнту підібрати для нього найбільш оптимальний тип двигуна.

Маркування вибухозахисту

Використовуване маркування вибухозахисту двигунів передбачає застосування кількох позначень, кожне з яких свідчить про певні особливості конкретного пристрою:

2 - електричне обладнання з підвищеною безпекою проти вибуху (за його роботи в нормальних умовах навколишнього середовища);
1 — вибухобезпечне обладнання (при його роботі як у нормальних умовах навколишнього середовища, так і при виникненні будь-яких поломок);
РВ — рудничне вибухозахищене електроустаткування (призначається для його використання під землею — у шахтах та виробках).

Якщо вам потрібні асинхронні двигуни, технічні характеристики даних пристрою можна знайти у відповідних розділах нашого сайту. Крім цього, додаткову інформацію ви маєте можливість запросити у наших менеджерів по роботі з клієнтами за допомогою вказаних на сайті контактних даних.