Серія АІРУ112, 4АМУ90-280, 6АМУ132-160

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Двигуни асинхронні з короткозамкненим ротором серії 4АМУ90, 4АМУ100; АІРУ112; 4АМУ180, 4АМУ200, 4АМУ225, 4АМУ250, 4АМУ280; 6АМУ132, 6АМУ160 мають загальнопромислове застосування.

Виготовляються для поставок у райони з помірним (виконання У2), тропічним (виконання Т2) та холодним (виконання УХЛ1) кліматом. За замовленням двигуни можуть виготовлятися в морському виконанні (ОМ2).

Двигуни виготовляються у наступних конструктивних виконаннях:

 • основне виконання АІРУ, 4АМУ, 6АМУ;
 • із підвищеним ковзанням 4АМСУ. Застосовуються в приводах з високим коефіцієнтом інерції, з пульсуючим навантаженням, частими або важкими пусками, реверсами;
 • із підвищеним пусковим моментом 4АМРУ. Призначені для приводів із високим статичним або динамічним моментом на валу;
 • багатошвидкісні.

Технічні характеристики наведено для частоти струму мережі 50 Гц.

Ступінь захисту ІР54. Клас ізоляції - F.

Виконання за способом монтажу за ГОСТ 2479:

 • на лапах - IМ1081 (для 4АМУ280, - IM 1001);
 • на лапах з фланцем - IМ2081 (для 4АМУ280 - IM2001, IM2011);
 • без лап з фланцем - IМ3081 (для 4АМУ225, 4АМУ250 - IM3011, IM3031; для 4АМУ280 - IМ3011).
 • багатошвидкісні.

За замовленням двигуни можуть виготовлятися з двома робочими кінцями валу.

Двигуни основного виконання, з підвищеним пусковим моментом та багатошвидкісні розраховані для роботи в режимі S1, з підвищеним ковзанням у режимі S3.

Двигуни призначені для живлення від мережі змінного струму частотою 50 Гц або 60 Гц напругою 220/380 або 380/660 В. На вимогу замовника двигуни можуть виготовлятися на інші стандартні напруги мережі.

Електродвигуни мають вступний пристрій, розташований зверху і допускає розворот на 180 °.

За узгодженням із виробником можуть виготовлятися двигуни з живленням від частотнорегульованих перетворювачів.


Основні переваги

Якщо вас цікавлять загальнопромислові електродвигуни, перш ніж їх придбати на нашому сайті, необхідно обов'язково звернути увагу на основні переваги таких пристроїв. Серед основних плюсів, які відзначають наші клієнти у своїх відгуках, насамперед варто виділити наступні:

 1. Справді висока якість. На всіх етапах виробництва обладнання здійснюються перевірки відповідності, які дозволяють забезпечити виконання робіт у повній відповідності до чинних державних стандартів та внутрішніх правил компанії.
 2. Тривалий термін експлуатації. Після встановлення пристрій може працювати без будь-яких проблем протягом багатьох десятків років.
 3. Надійність конструкції. Це досягається за допомогою відповідного рівня ремонтопридатності та захищеності від впливу деяких зовнішніх факторів. Насамперед, мова йде про вплив клімату. Доступна модифікація обладнання у морському виконанні.
 4. Наявність гарантійного терміну. У разі виникнення в цей період будь-яких проблем з пристроєм (чи то асинхронний двигун на 630 кВт, або будь-яка інша модель) не пов'язаних з неправильною його експлуатацією, ми готові протягом короткого періоду часу надати безкоштовний ремонт обладнання або його заміну.
 5. Простота обслуговування. Представлене в каталозі обладнання повністю відповідає стандартам, що діють у країні. Внаслідок цього у користувачів не виникає жодних проблем із підтримкою його працездатного стану.
 6. Широка лінійка різноманітних модифікацій. Завдяки цьому кожен бажаючий має можливість підібрати для себе саме ту модель, яка йому найкраще підходить.

Таким чином, внаслідок усіх перерахованих вище переваг обладнання нашої компанії користується відповідним попитом не тільки в Україні, а й у деяких інших країнах. Якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію про представлені в каталозі моделі, варто звернутися за допомогою до наших менеджерів з продажу. Це можна зробити за номером мобільного телефону або адресою електронної пошти. Ми дозволяємо купити двигун асинхронний маслонаповнений з короткозамкненим ротором з наданням на нього гарантії та можливості скористатися післягарантійним обслуговуванням.

Від чого залежить ціна?

Що стосується вартості на електродвигун трифазний короткозамкнутий, вона може бути різною. Ціна визначається заздалегідь - до моменту оформлення клієнтом замовлення. Але остаточну вартість обладнання може впливати безліч різних факторів. Серед них основними вважаються такі:

 • технічні характеристики пристрою;
 • функціональні можливості устаткування;
 • тривалість гарантійного терміну;
 • необхідність оснащення додатковими пристроями;
 • дальність доставки та потреба в установці.

Купівля асинхронного двигуна з короткозамкненим ротором - це досить складний процес в першу чергу внаслідок того, що необхідно розібратися з усіма технічними особливостями обладнання. Розуміючи, який саме пристрій вам потрібний для виконання тих чи інших завдань, ви можете вибрати для себе саме ту модель, яка оптимально підходитиме для цього.

На що звертати увагу під час виборів?

Вартість обладнання - це, безумовно, один з основних факторів вибору будь-якого товару. Незважаючи на це, якщо йдеться про складне електротехнічне обладнання, в першу чергу варто враховувати такі нюанси, як технічні характеристики пристрою та його функціональні можливості. Саме від них залежать особливості роботи машини та можливість виконання нею поставлених завдань.

Серед основних технічних параметрів, що відіграють важливу роль, фахівці Новокаховського електромеханічного заводу виділяють такі:

 • кліматичний тип виконання;
 • конструктивні особливості;
 • номінальна частота струму;
 • ступінь захисту;
 • клас ізоляції;
 • виконання за способом монтажу;
 • кількість робочих валів;
 • номінальна частота та напруга;
 • розташування вступного пристрою і т.д.

Якщо вам потрібний генератор для міні ГЕС в Україні або будь-який інший подібний пристрій, звертайтесь за допомогою до нас прямо зараз. Фахівці протягом нетривалого часу нададуть вам повністю безкоштовну консультацію, відповівши на всі питання щодо даного обладнання. Також у нас є асинхронні електродвигуни для АЕС 4АМУ90-355, виконані з повним дотриманням діючих стандартів.