Асинхронні двигуни з короткозамкненим ротором серії 6АМУ315, 6АМУ355 загального призначення призначені для тривалого режиму роботи від мережі змінного струму частоти 50 або 60 Гц.

Двигуни виготовляються на номінальну напругу 380/660 В. На замовлення споживачів двигуни можуть бути виготовлені і інші номінальні напруги до 690 В при частоті мережі 50 і 60 Гц.

Виконання двигуна за способом монтажу IM1001, IM2001, IM3011 відповідно до ГОСТ 2479. За узгодженням із споживачем двигуни виготовляються та з іншими виконаннями за способом монтажу відповідно до ГОСТ 2479.

Електродвигуни реверсивні.

Сервіс фактор 1,1.

На вимогу замовника двигуни можуть виготовлятися підвищеної точності за настановними розмірами (виконання П), з вбудованим температурним захистом (виконання Б), зі зниженою вібрацією (виконання R).

Пуск електродвигунів прямий забезпечується як при номінальній напрузі мережі, так і при зниженні напруги мережі за час пуску до 0,8 Uном.

Вид кліматичного виконання: У2, У3, Т2, УХЛ1, ОМ 2

Ступінь захисту корпусу та коробки висновків: IP 54.

Спосіб охолодження: IC0141

Приклад запису позначення двигуна 6АМУ315М4У2 напругою 380/660 В, частотою мережі 50 Гц, потужністю 200 кВт, кліматичного виконання У2, виконанням за способом монтажу IМ1001 з вступним пристроєм К-3-II (з панеллю висновків та двома штуцерами) документації іншого виробу: Двигун 6АМУ315М4У2, 380/660, 50 Гц, IМ1001, К-3-II.

Приклад запису позначення двигуна 6АМУ315М4У2 напругою 380/660 В, частотою мережі 50 Гц, потужністю 200 кВт, з вбудованим температурним захистом, кліматичного виконання У2, виконанням за способом монтажу IМ1001 з ввідним пристроєм К-3-ІІ при його замовленні та в документації іншого виробу: Двигун 6АМУ315М4БУ2, 380/660, 50 Гц, IМ1001, К-3-II.

Розміри: l39 = 0. l20 = 6. d22 = 24. l21 = 25.

Допуски на установчі та приєднувальні розміри – за ГОСТ 8592.

За погодженням із замовником електродвигуни можуть виготовлятися з установочно-приєднувальними розмірами, що відрізняються від зазначених.

Структура умовного позначення:


Габаритні розміри наведено для довідок.

Граничні відхилення на настановні та приєднувальні розміри згідно з ГОСТ 8592.

* Для двигунів виконання 1М2081 h31=525.

Продовження таблиці:Основні переваги електричних двигунів

Новокаховський електромеханічний завод дозволяє придбати двигуни у Києві, Одесі, Харкові, Львові та багатьох інших містах країни. Постачання обладнання здійснюються декількома способами. Так само підприємство надає замовникам варіанти здійснення оплати. Це гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, внаслідок чого взаємна співпраця виходить справді успішною.

Серед основних переваг, якими відрізняються промислові електродвигуни на 380 вольт, варто виділити такі їх плюси:

 1. Надійність збирання. Вона здійснюється з використанням комплектуючих нашого виробництва, які ідеально підходять для силових агрегатів.
 2. Висока якість. Воно позначається на надійності експлуатації обладнання, яке може виконуватися протягом десятків років.
 3. Простота обслуговування. Виконання всіх пристроїв відбувається таким чином, щоб у клієнтів не виникало в процесі роботи з ними серйозних проблем.
 4. Доступна вартість. Моделі нашого виробництва є одними з найдешевших на ринку внаслідок чого вони користуються попитом.
 5. Широка лінійка різних модифікацій. Завдяки цьому клієнти заводи мають можливість підібрати для себе найоптимальніші агрегати.

Крім перелічених переваг, промислові електричні двигуни серії 6АМУ315-355 мають інші плюси, які відзначають наші клієнти у своїх відгуках.


На що звертати увагу під час виборів?

Досить складний пристрій, який виконує перетворення мережевої енергії на механічну роботу – це реверсивний електричний двигун. Таким чином, забезпечується привід різноманітного промислового обладнання. Для того, щоб воно коректним чином працювало, необхідно підійти до процесу вибору силового агрегату максимально відповідально. Внаслідок цього при покупці варто звертати увагу на такі фактори, як:

 • тип кліматичного виконання;
 • умови експлуатації;
 • передбачений виробник спосіб охолодження;
 • особливості здійснення монтажу;
 • рівень номінальної напруги;
 • відповідність діючим у країні нормам та стандартам;
 • можливість використання разом із конкретними пристроями;
 • сервіс-фактор;
 • особливості пуску тощо.

Крім усього перерахованого, важливу роль відіграє, у тому числі, захист двигунів постійного струму. На її виконання також слід звернути увагу при виборі обладнання. Якщо у вас залишилися додаткові питання, їх можна поставити нашим фахівцям. Ми надаємо повністю безкоштовні консультації клієнтів щодо представленого в каталозі сайту обладнання, його модифікацій, технічних характеристик, переваг та багатьох інших нюансів.

Подана на даній сторінці таблиця асинхронних електродвигунів дозволяє зрозуміти, які варіанти їх виконання існують, і чим вони відрізняються один від одного. Насамперед, йдеться про технічні характеристики обладнання.


Як зробити замовлення електродвигунів серії 6АМУ315-355?

Для того, щоб електродвигун загальнопромисловий купити в Україні, достатньо лише зв'язатися з нашими менеджерами з продажу та укласти відповідний контракт на постачання обладнання. Це можна зробити такими способами:

 • за номером мобільного телефону;
 • офіційною електронною поштою компанії.

Зарубіжні заводи з виробництва двигунів пропонують своїм клієнтам досить дорогі моделі обладнання, насамперед унаслідок логістики. Доставка та оплата податків робить придбання їхньої продукції для багатьох підприємств нерентабельним. У свою чергу, наш Новокаховський електромеханічний завод дозволяє придбати аналогічні за своїми технічними характеристиками пристрої за більш доступною вартістю. У цьому всю продукцію підприємства поширюється гарантія з її придбання. Наші клієнти заводу можуть не перейматися отриманням неякісних або ненадійних агрегатів. Замовте необхідний двигун у нас прямо зараз — і ви переконаєтеся в цьому.