Серія 2АІМC160

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Двигуни асинхронні вибухозахищені з короткозамкненим ротором серії 2АІМС160 призначені для приводу стаціонарних машин у вибухонебезпечних виробництвах хімічної, газової, нафтопереробної промисловості.

Прив'язка потужності двигунів до настановно-приєднувальних розмірів відповідають DIN 42673 та DIN 42677.

Виготовляються для поставок до країн з помірним (вид кліматичного виконання – У2,5) та тропічним (вид кліматичного виконання – Т2, 5) кліматом.

Розраховані для роботи в режимі S1 від мережі трифазного струму на одну зі стандартних напруг від 220 до 660 В, частотою 50 Гц і 60 Гц, а також допускається робота в режимах S2, S3, S4.

Маркування вибухозахисту двигунів серії 2АІМС160 - 1 ExdellBT5/2ExdellCT5.

Клас ізоляції - F. Ступінь захисту IP55.

Монтажне виконання IM1081 (ВЗ, V5, V6, B6, B7, B8) - на лапах; IM2081 (В3/В5, V1/V5, V3/V6) - на лапах з фланцем; IM3081 (В5, V1, V3) - без лап із фланцем.

Виготовляються з одним або двома кінцями валу.

Коробка висновків має виконання з 6 прохідними силовими затискачами, що забезпечують перемикання з «зірки» на «трикутник» або назад, за допомогою перемичок.

Технічні характеристики двигунів наведено у таблиці 1. Установочно-приєднувальні розміри дано у таблиці 2 і малюнку.


Таблиця 1
Габаритні розміри наведено для довідок.

Граничні відхилення на настановні та приєднувальні розміри згідно з ГОСТ 8592, ГОСТ 12080, ГОСТ 23360.

Таблиця 2Оболонка вибухозахищених двигунів

На сучасному виробництві заради безпеки всього робочого процесу та людей, що беруть у ньому участь, необхідні асинхронні вибухозахищені двигуни. Використовуючи чавунні корпуси, виробник забезпечує додатковий захист від попадання пилу та вологи на весь механізм. Статор також не оминають і використовують ізоляційну обмотку передостаннього класу, який витримує до 155 градусів Цельсія. Якщо температура піднімається вище - можуть бути, і, найімовірніше, будуть проблеми з роботою всього механізму або окремих його частин, тому, незважаючи на вибухозахищеність, двигун потребує рідкісного нагляду.

За рахунок чавунного корпусу трифазний асинхронний двигун лише виграє. По-перше, цей сплав знижує електромагнітні втрати за рахунок своєї низької провідності. Також всі кріплення, враховуючи густину матеріалу, виключають можливість деформації та окислення, якщо говорити про сполуки.

Вибухозахисним двигун називають тому, що оболонка, в яку поміщаються всі елементи двигуна, витримує тиск зсередини. Якщо простіше, то оболонка обмежує вибух і стримує його в собі, як у капсулі, виключаючи масштабні поширення. Крім того, застосовуються технології з використанням спеціального мастила та щілинного вибухозахисту. Кабель заземляється затискачами, перебуваючи в дуже міцній оболонці.


Різні типи двигунів

Двигуни з короткозамкненим ротором діляться на три типи і залежать від кількості фаз: -одно, -двох і трифазні відповідно. Відмінність полягає у кількості обмоток навколо статора – другої важливої ​​частини двигуна. Також відрізняється і розташування обмотки щодо один одного. Існують і двигуни із застосуванням фазного ротора, а між ними – кілька відмінностей, які варто враховувати під час виборів обладнання для виробництва. У других обмотка трифазна, покладена в пазах, як і на статорі. До обмотки приєднується регулювальний реостат.

Крім відносно невеликих промислових підприємств, потреба в подібному обладнанні виникає і в більших масштабах. Рудничні електродвигуни також вибухозахищені, але мають низку відмінностей. Найперше і, мабуть, головне – місце застосування та навантаження. Працюючи від змінного струму частотою 50-60 Гц, двигуни беруть участь як у наземних, і підземних роботах. Найчастіше використовуються у вугільних шахтах, де рівень вибухонебезпечного метану досить високий.

Виходячи з галузі застосування, можна зробити висновок про низьку примхливість до зміни зовнішньої температури та тиску. Однак, при цьому корпус не відрізняється особливими змінами порівняно з рештою. Чавун сірий, а форма лита, що так само дозволяє зберігати внутрішній вміст у безпеці, поки немає поломок, і зовнішній світ – в іншому випадку. Примітно те, що двигуни націлені на довготривалу, безперервну роботу, тому регуляція рівня температури має бути дуже чіткою. З цим справляється спеціальний датчик, спрямований відстеження температур обмотки статора.

На даний момент вибухозахищені електродвигуни можна купити в Україні за цінами виробників, що буде в рази вигідніше. Тим більше, що купуючи подібні механізми безпосередньо, ви гарантуєте собі якість і довгу службу товару вже всередині виробництва. Приємний бонус – найнижчі ціни з огляду на відсутність націнок від інших продавців. Ми пропонуємо замовити електродвигун серії 2АІМC160 через сайт, попередньо заповнивши призначений для цього лист, де потрібно з точністю вказати всі вимоги до виробника. Для врегулювання будь-якого питання клієнтам доступні консультації у фахівців. На сайті також можна знайти інформацію про всі типи двигунів, бронетехніку і трансформаторні підстанції або окремих трансформаторів. Всі можливі стандарти, технічні характеристики та відомості розташовані там, в інформаційному блоці. Для зручнішого вибору та перегляду наявних варіантів, замовникам надається таблиця електродвигунів з чітким зазначенням моделі та короткими характеристиками.