Вироби

Каховський завод електродвигунів розташований у місті Нова Каховка Херсонської області України. Крім виготовлення електротехнічного обладнання, потужності даного підприємства дозволяють проводити інші типи робіт, таких як:

  • наукові дослідження;
  • розробка документації;
  • виготовлення дослідних зразків;
  • виробництво малих партій певних типів електродвигунів.
На Новокаховському заводі (ТПО «НКЕМЗ») відбувається виробництво кількох десятків типів модифікацій двигунів — загальнопромисловий та вибухозахищених серій. Діапазон їх потужностей знаходиться у межах від 0,5 до 2500 кВт. Вони дозволяють виробляти напруги 220В, 380В, 660В, 6000В та 10000В. Таким чином, покупець має можливість підібрати для себе саме те обладнання, яке повністю відповідає його потребам як за технічними характеристиками, так і за функціональними можливостями.
Перед тим, як купити електромотори в Україні на Новокаховському електромеханічному заводі, необхідно звернути увагу на кілька десятків серій двигунів, присутніх у каталозі цього підприємства.
На сьогоднішній момент Новокаховський електромеханічний завод є одним з найбільших підприємств України, діяльність яких спрямована на виготовлення та постачання електротехнічного обладнання країною. Об'єкт тривалий час щільно співпрацює з багатьма енергетичними та паливними комплексами. Це свідчить про його надійність і високу якість робіт.
Новокахівський завод-виробник електродвигунів дає 100-відсоткову гарантію на власні послуги. Це пов'язано з тим, що це устаткування обов'язково проходить кілька етапів тестування. Внаслідок цього воно повністю відповідає чинним у країні стандартам та вимогам безпеки.
Вся техніка, що виробляється, реалізується за цілком доступними для клієнтів цінами. Вони є дещо нижчими від ринкової вартості. Крім цього, додатково завод надає користуватися якісним обслуговуванням та інформативною консультацією, яку проводять висококваліфіковані фахівці. Вони мають багаторічний досвід роботи в даній сфері.

Новокаховський електромеханічний завод - це виробник та постачальник електротехнічного обладнання

Товари нашої компанії використовуються у великій кількості вітчизняних підприємств паливно-енергетичного комплексу. Крім цього, вони знайшли своє застосування на об'єктах видобувної та переробної галузі промисловості та енергетики. В даний час НКЕМЗ шукає клієнтів для взаємовигідного ділового співробітництва - як разового, так і на постійній основі

У нас Ви можете замовити:

Інформація про Новокаховський електромеханічний завод

Новокаховський електромеханічний завод було засновано у 1955 році. На сьогоднішній момент це підприємство займається виготовленням справді унікальної техніки високої якості. Додатково його спеціалісти надають послуги з обслуговування обладнання, що значно сприяє підвищенню тривалості його роботи.

З 2000 року на потужностях Новокаховського електромеханічного заводу було введено в експлуатацію понад 600 різних типів промислового обладнання. Насамперед це стосується електричних двигунів та генераторів. Цьому сприяє насамперед справді якісна наукова база підприємства. До того ж на ньому останнім часом застосовуються сучасні технології, що дозволяє щороку займатися випуском тисяч різноманітних синхронних трифазних електродвигунів десятків різних типів.

Перш ніж купити в Україні електродвигун із Нової Каховки, необхідно звернути увагу на те, що на заводі розроблено та впроваджено системи сертифікованого контролю якості.

Завдяки їй фахівці підприємства можуть здійснювати контроль за всім без винятку циклом виробництва техніки. До того ж на об'єкті є відділ, який займається маркетингом та вивченням ринку. Внаслідок цього завод виробляє техніку, яка користується популярністю у країні, а й там. Вона успішно конкурує зі своїми аналогами як на внутрішньому ринку, так і світовому. Цьому сприяє, зокрема, і надання підприємством гарантійного обслуговування власного устаткування.

Каталог електродвигунів

Українське виробництво тягових електродвигунів у Новій Каховці виконується у повній відповідності до чинних стандартів. В даний час у каталозі заводу представлені такі пристрої, як:

  • Електродвигуни із короткозамкненим ротором. Вони є моделі, які відрізняються своїм загальним застосуванням у промисловості. Такі пристрої вважаються універсальними. Їх можна використовувати в районах як із холодним, так і помірним кліматом. На підприємстві є можливості виготовлення обладнання, призначеного для морського застосування.

  • Вибухозахисні електродвигуни. Вони є асинхронними пристроями, що функціонують за допомогою трифазного змінного струму мережі. Відмінною особливістю таких моделей є те, що вони можуть використовуватися в регіонах з помірним та тропічним кліматом. Доступно також обладнання, що має окреме живлення від частотно регульованих перетворювачів.

Електродвигуни загальнопромислові — з короткозамкненим ротором та вибухозахищені — мають нині попит у покупців. Це пов'язано з основними плюсами, на які звертають увагу наші клієнти під час покупки.

Спеціально для замовника завод має можливість:

Надати монтаж та налагодження електродвигунів

Здійснювати гарантійне та післягарантійне обслуговування

Manufacturing equipment according to customer's schemes

Зв'яжіться зі мною

Чому варто
обирати нас?

Доступні ціни

Ми виробляємо та реалізуємо продукцію за цінами нижчими за ринкові, що стане максимально вигідним для вас і вашої компанії

100% гарантія якості

Всі електродвигуни нашої компанії пройшли необхідні випробування та відповідають усім стандартам та вимогам технічної безпеки

Сервісне обслуговування

Ми здійснюємо технічні консультації, обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт електродвигунів.