Електродвигуни типу 4СД-215-3150-16 УХЛ4, CД4-3150-16 УХЛ4

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Електродвигуни 4СД-215-3150-16 УХЛ4 та СД4-3150-16 УХЛ4 призначені для приводу відцентрових ґрунтових насосів типу 2ГрТ8000/71 або 28ГР8 (пр-ва ВАТ «УралГідромаш»), а також насосів GHPP 2 WARMAN»), призначених для перекачування абразивних гідросумішей на гірничозбагачувальних комбінатах.

Двигуни можуть бути використані як для нового будівництва, так і для заміни встановлених раніше двигунів старих серій типу 2СД-215-3150-16 УХЛ4 або СДУ-18-54-16 УХЛ4.

Для установки двигунів 4СД-215-3150-16 або СД4-3150-16 на фундаментну плиту двигунів СДУ 18-54-16, за погодженням із замовником в комплект поставки входять спеціальні перехідні плити.

Замість двигунів 2СД-215-3150-16, нові двигуни 4СД-215-3150-16 або СД4-3150-16 можуть встановлюватися на фундаментну плиту старого двигуна, що є у замовника, без доробок корпусу та демонтажу старої плити.

Двигуни спроектовані із застосуванням надійних сучасних електротехнічних та ізоляційних матеріалів та технологій, що дозволяють збільшити експлуатаційні властивості електродвигунів та надійність ізоляції їх обмоток, продовжуючи тим самим термін експлуатації двигуна.

Двигуни розраховані для роботи від мережі змінного струму частотою 50 Гц напругою 6 000 В, у тривалому режимі S1 по ГОСТ 183, з коефіцієнтом потужності сos = 0,9 (випереджальний).

Конструктивне виконання двигунів за ступенем захисту корпусу – IP21 (ГОСТ17494); за кліматичним виконанням та категорією розміщення — УХЛ4 (ГОСТ 15150).

Охолодження двигунів здійснюється в режимі самовентиляції - ICA01 (ГОСТ 20459).

Навколишнє середовище не вогненебезпечне, невибухонебезпечне, яке не містить агресивних газів і пари, відповідне типу атмосфери II за ГОСТ 15150. Концентрація інертного пилу - не більше 0,2 мг/м3.

Нагрівостійкість ізоляційних матеріалів обмотки статора та ротора двигунів – не нижче за клас «F».

Порушення двигунів здійснюється від тиристорних збудників.

Конструктивне виконання двигунів за способом монтажу:

  • 4СД-215-3150-16 - IM7315 за ГОСТ 2479: на фундаментній плиті, з двома стояковими підшипниками ковзання з комбінованим мастилом, з двома завзятими підп'ятниками, на піднятих лапах, з одним фланцевим кінцем валу;
  • СД4-3150-16: 
    IM7315 за ГОСТ 2479: на фундаментній плиті, з двома стояковими підшипниками ковзання з комбінованим мастилом (без завзятих підп'ятників), на піднятих лапах, з одним фланцевим кінцем валу (при цьому, ізольований підшипник з боку контактних кілець має приєднувальних розмірів. -215-3150-16 УХЛ4 та СДУ-18-54-16 УХЛ4);
    IM7311 за ГОСТ 2479: на фундаментній плиті, з двома стояковими підшипниками ковзання з комбінованим мастилом (без завзятих підп'ятників), на піднятих лапах, з одним циліндричним кінцем валу.

Двигуни мають лівий напрямок обертання (проти годинникової стрілки, якщо дивитися з боку вихідного кінця валу).

Двигуни 4СД-215-3150-16 виготовляються з наступними підшипниками ковзання:

  • підшипник з боку приводного механізму – КПК 300×300-600, стоякового типу, роз'ємний, з рідким комбінованим мастилом.
  • підшипник з боку контактних кілець – КПК 300×300-600, стоякового типу, роз'ємний, ізольований, з рідким комбінованим мастилом та двома завзятими підп'ятниками (один з них розрахований на осьове навантаження 450 кН, спрямоване у бік насоса; а другий на 120 спрямовану у протилежний бік).

Двигуни СД4-3150-16 також виготовляються з ізольованим підшипником КПК 300×300-600 (з боку контактних кілець), але без двох завзятих підп'ятників (для полегшення обслуговування та монтажу двигуна), та призначені для агрегатування з насосами, які не передають осьові зусилля на підшипникові опори двигуна (насоси типу GHPP 28-24 UY виробництва фірми Warman).

Обмотка статора має 12 вивідних кінців (кожна паралельна гілка фази статора обмотки виводиться окремими проводами). Вивідні кінці статора обмотки можуть розташовуватися в коробці висновків або направлятися вниз, в фундаментну яму. За погодженням із замовником, коробка висновків може розташовуватися праворуч або ліворуч на корпусі статора (застерігається при замовленні).

Також, за погодженням із замовником, двигуни можуть поставлятися з додатковою коробкою висновків (розташованою на корпусі двигуна з протилежного боку по відношенню до силової коробки висновків), в якій знаходяться два трансформатори струму (типу ТОЛ 10-I-1-2/0,5 /10Р-400/5 У2), якими з'єднуються нейтральні висновки обмоток статора (U2, V2, W2) в організацію диференціального струмового захисту електродвигуна чи некомерційного обліку електроенергії.

Технічні характеристики двигунів 4СД і СД4 напругою 6000, частотою 50 Гц наведені в таблиці.

На вимогу замовника, на базі вищевказаних машин, можуть бути виготовлені двигуни на інші потужності та іншу напругу (3000 або 10000 В).

За погодженням із замовником двигуни також можуть бути виготовлені з іншими габаритно-приєднувальними розмірами, що відрізняються від розмірів, наведених на малюнках 1, 2, 3.

Технічні характеристики двигунів


Габаритні та приєднувальні розміри двигунів


Рис. 1: Електродвигуни 4СД 215-3150-16


Рис. 2: Електродвигуни СД4-3150-16 (IM 7315, з фланцевим кінцем валу)


Рис. 3: Електродвигуни СД4-3150-16 (IM7311, c циліндричним кінцем валу)

**Примітка: розміри вихідного кінця валу узгоджуються з розмірами напівмуфти, що застосовується.


Призначення двигунів

Електротехнічні прилади виробництва нашої компанії, які призначаються для забезпечення приводу відцентрових ґрунтових насосів та деяких інших типів подібного обладнання – це трифазні двигуни для насосів. Саме тому дані пристрої користуються відповідним попитом.

На сьогоднішній день електромотори для насосів гідросумішей застосовують у таких сферах:

  • будівництво житлових будинків, промислових споруд, офісних центрів та інфраструктурних об'єктів;
  • кар'єрні вироблення;
  • підприємства та заводи.

Таким чином, представлені в каталозі електромотори можуть використовуватися в різних сферах в залежності від потреб клієнта. Додатково ми готові оснастити класичні моделі тими пристроями, яких потребує замовник для повноцінного їх використання на тому чи іншому об'єкті. Це окремо обговорюється із кожним клієнтом в індивідуальному режимі.


Основні переваги

Якщо вам потрібні електроприводи, ціна таких пристроїв виробництва нашої компанії є цілком доступною для більшості замовників. Вся справа в тому, що ми використовуємо тільки якісні деталі та запчастини, за допомогою яких створюємо своє обладнання. Процес складання налагоджений у конвеєрному режимі, що дозволяє нам виконувати замовлення швидко та дуже дешево.

Окрім низької вартості, обладнання нашої компанії відрізняється й іншими перевагами. До них відносяться, наприклад, такі:

  1. Простота керування. Експлуатація двигунів не викликає жодних проблем. Якщо весь процес виконувати в чіткій відповідності до рекомендацій інструкції з експлуатації, можна досягти дійсно хорошого результату, що перевершує можливості конкурентних моделей електротехнічного обладнання.
  2. Широка лінійка різноманітних модифікацій. Завдяки цьому кожен замовник має можливість підібрати для себе саме той пристрій, який є найбільш оптимальним для виконання тих чи інших завдань. Додатково при необхідності ми можемо оснастити його електротехнічними пристосуваннями для підвищення функціональності та технічних характеристик.
  3. Тривалий термін використання. Перш ніж купити електропривод у нас, варто звернути увагу, що його можна експлуатувати протягом трьох десятків років. Крім того, ми надаємо гарантію на наше обладнання. Протягом цього терміну у разі виникнення з улаштуванням будь-яких проблем внаслідок заводського шлюбу наші фахівці готові їх виправити абсолютно безкоштовно в короткий проміжок часу.
  4. Повна відповідність стандартам, що діють у країні. Завдяки цій перевагі наші електродвигуни легко підключити до існуючих на підприємствах систем обладнання, що потребують приводу.
  5. Екологічна безпека. Процес виробництва та експлуатації електротехнічних пристроїв відбувається таким чином, щоб зменшити забруднення навколишнього середовища.
  6. Високий клас захисту. Завдяки цьому ви можете не хвилюватися про можливість потрапляння всередину приладу будь-яких забруднень, здатних нашкодити його функціональності та призвести до зупинення процесу роботи об'єкта.

На двигуни змінного струму вартість визначається на підставі того, які у них технічні характеристики та функціональні можливості, наскільки тривалий термін експлуатації та гарантія, а також того, які технології використовуються для виготовлення та матеріали. Крім цього, ціна може залежати і від деяких додаткових індивідуальних факторів залежно від потреб клієнта і особливостей угоди, що укладається з ним.


На що звертати увагу під час виборів?

На кранові електродвигуни прайс нашої компанії розроблений досить детально. У ньому можна знайти назви обладнання, його технічні характеристики, призначення, функціональні здібності та деякі інші особливості. При виборі обов'язково слід аналізувати таку інформацію, оскільки це дозволяє підібрати найоптимальніший мотор.

Перш ніж купити нафтовий двигун на нашому сайті, варто врахувати такі важливі фактори, як:

  • експлуатаційні показники;
  • клас захисту;
  • Кліматичне виконання;
  • конструктивне виконання з монтажу;
  • особливості обслуговування;
  • тривалість гарантійного терміну;
  • номінальні показники.

Якщо ви врахуєте всі ці фактори, підібраний двигун буде чітко справлятися з поставленим завданням.