Електродвигуни СДН, СДНЗ, СДС, СДСЗ

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Електродвигуни призначені для приводу механізмів, що не потребують регулювання частоти обертання, і розраховані для роботи в тривалому режимі S1 від мережі змінного струму на напругу 6000 або 10000, частотою 50Гц або 60 Гц, сos φ = 0,9 (випереджальний).

При поставці на експорт у країни з помірним та тропічним кліматом двигуни можуть виготовлятися на напругу 6300, 6600 В.

Кліматичне виконання та категорія розміщення двигунів - У3 або Т3.

Ступінь захисту двигунів СДН, СДС - IP00 або IP11; СДНЗ, СДСЗ - IP43/IP00.

Двигуни виконуються на підшипниках ковзання з кільцевим або комбінованим мастилом, з одним або двома кінцями валу, на лапах. На вимогу замовника двигуни можуть бути укомплектовані магніторідинними герметизаторами (МЖГ) для покращення ущільнення підшипника.


Вивідні кінці обмотки статора, за погодженням із замовником, виводяться в коробку висновків або в фундаментну яму (узгоджується при розміщенні замовлення виготовлення двигуна).

Охолодження двигунів:

  • зі ступенем захисту IP00 або IP11 - в режимі самовентиляції;
  • зі ступенем захисту IP43 - у режимі самовентиляції або примусової вентиляції.

Порушення двигунів здійснюється від тиристорних збудників із системою управління та автоматичного регулювання струму збудження.

На вимогу замовника, на базі вищезгаданих машин, можуть бути виготовлені двигуни на інші потужності, напругу та частоту мережі.

Технічні характеристики двигунів напругою 6000 наведені в таблиці 1, напругою 10 000 В - в таблиці 2.

Габаритні та приєднувальні розміри двигунів напругою 6000 наведені в таблиці 3, напругою 10 000 В - в таблиці 4.

Дані в таблицях наведені для електродвигунів, що виготовляються частоту струму 50 Гц.

Таблиця 1. 6000В


Таблиця 2. 10000В


Таблиця 3. 6000В


Таблиця 4. 10000В


Розміри, наведені в таблицях через дріб: у чисельнику вказані дані для двигунів відкритого виконання (IP 00), у знаменнику – для двигунів закритого виконання (IP 43).


Відразу відзначимо, що типи таких електродвигунів хоч і відрізняються в деяких характеристиках, але зберігають однакову надійність та якість збирання. В основному, відмінності полягають у кількості оборотів за хвилину, потужності двигуна, граничній напрузі та типі живлення, від якого працюватиме електродвигун. Крім того, на ціну та характеристики в цілому впливають габарити та показники енергії.

Так як крім електродвигунів існують теплові, першим необхідно сильно виділятися своїми перевагами, щоб обійти конкурента на ринку (враховуючи наявність ідентичних характеристик у теплових). На щастя, електричні давно довели свою вигідність та надійність: по-перше, компактність відіграє не останню роль при монтажі та на виробництві загалом. У цьому теплові помітно програють. При використанні синхронних електродвигунів не виділяються шкідливі речовини, продукти розпаду або пари, на відміну від теплового.

Існують механізми змінного (синхронні та асинхронні) та постійного струмів, лінійні та крокові, а також серводвигуни. Найпопулярніші – змінного струму, тому що вони найбільше стійкі до перепадів та несподіваних ситуацій, які можуть виникнути всередині виробництва.


Мотор для вентиляційних систем

У сучасному світі електродвигуни для вентиляторів є невід'ємною частиною всіх вентиляційних систем у будинках, машинах та інших механізмах, які, у нашому випадку, використовуються на виробництві. Відмінність найчастіше лише у розмірі самої системи та її призначення щодо охолоджуваних об'єктів. Відповідний двигун для вентиляції підбирається з урахуванням клімату і температури при роботі, потужності як двигуна, так і мережі, від якої той буде харчуватися.

Без вентиляції, що справно справляється зі своєю роботою, на великих заводах, особливо працюючих або з хімікатами, або з речовинами, які можуть виділяти не дуже добре діють на організм випаровування, не обійтися. Електродвигун у такому разі спрощує роботу всім, при цьому зменшуючи витрати та надаючи можливість людині самому керувати потужністю вентиляції. Звичайно, багато чого ще залежить і від самого вентилятора, проте він безкорисний без механізму, що запускає його. ⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀

Як згадувалося раніше, синхронний двигун СДН загального призначення призначений для приводу насосів в дію. Охолоджується за допомогою повітряної самовентиляції, що дуже зручно та скорочує витрати на електроенергію. Коли виникає необхідність придбання такого пристрою, разом з ним у комплекті, як і з іншими електродвигунами, йдуть: апаратура контролю температур, документація з експлуатації та запасні деталі для первинного ремонту за потребою. Крім того, необхідною деталлю є двигун та система збудження. Також здійснюється монтаж за всіма законами державного стандарту. Замовник може сам регулювати комплектацію, за необхідністю забезпечуючи синхронний двигун УПП-ВВ (пристроєм плавного пуску) та перетворювачем частот (ПЧ-ВВ).


Переваги співпраці

Виробник електродвигунів зобов'язується слідувати ГОСТу кожному етапі виробництва будь-яких деталей, які потім складуть цілісний двигун. У разі порушення стандартів, замовник має право подати скаргу. Виробництво двигунів також залежить і від побажань клієнтів. Все починається з обговорення креслень та деталей виробництва, а також вибору відповідної моделі.

Кожен внутрішній елемент електродвигуна впливає його підсумкову ціну. Статор, як один з основних, може бути виготовлений з обмотки з різним перерізом, що відрізняється між собою матеріалом та кількістю витків. Ротор також залежить від обмотки та матеріалів, які при її виготовленні використовуються. Сьогодні купити синхронний двигун СДН можна на нашому заводі. Перевага такої покупки у відсутності націнок, особистому контролі якості під час виробництва та гарантіях, які ви отримуєте під час оформлення договору та, звичайно, отримання детальних консультацій протягом усього виготовлення від найкращих фахівців. У нас ви можете замовити електричні двигуни промислові за доступними цінами і з доставкою в будь-який регіон країни.