Електродвигуни асинхронні вибухозахищені рудничні АІУ90

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Електродвигуни асинхронні вибухозахищені копальні АІУ90 з короткозамкненим ротором призначені для тривалого режиму роботи від мережі змінного струму частоти 50 і 60 Гц підземних і надземних виробках вугільних шахт і копалень, небезпечних за метаном і вугільним пилом.

Електродвигуни виконані в литому корпусі із сірого чавуну.

Режим роботи тривалий S1 від мережі змінного струму частотою 50 Гц напругою 380/660 або 660/1140 В.

Електродвигуни допускають як лівий, так і правий напрямок обертання.

Виконує електродвигуни за способом монтажу IM 3081 (фланцеві).

Виконання з вибухозахисту: РВ ExdI (РВ-3В).

Електродвигуни відповідають вимогам ДЕРЖСТАНДАРТ Р 51330.0-99, ГОСТ Р 51330.1-99, ГОСТ12.2.020-76, ГОСТ22782.0-81, ГОСТ 22782.6-81.

Пуск електродвигунів прямий забезпечується як при номінальній напрузі мережі, так і при зниженні напруги мережі за час пуску до 0,8 Uном.

Вид кліматичного виконання: У2,5, УХЛ2,5.

Ступінь захисту корпусу та коробки висновків: IP 54.

Ступінь захисту корпусу та коробки висновків: IP 20.

Клас ізоляції: Ст.

Спосіб охолодження: ICA 0141 (за допомогою власного вентилятора, встановленого на вільному кінці валу).

Електродвигуни випускаються за ТУ У 31.1-32832237-005:2007.Серія АІУ багато в чому нагадує загальнопромислові двигуни. Їх поєднує лінійка потужностей і прив'язка цих потужностей до габариту. Крім того, моделі легко сплутати на вигляд, якщо раніше ви не мали досвіду роботи або просто не бачили обидва двигуни.

Схожості додає і майже однакові монтажні роботи, потрібні для встановлення обладнання. На вибір – універсальне виконання, встановлення за допомогою лап чи фланця. Вибухозахисні моделі можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально, тобто орієнтація валу не важлива, якщо невеликий габарит. Але що більше розмір, то більше віддають перевагу горизонтальному виконанню.


Що важливо знати про специфіку вибухозахищеного двигуна

Найбільша відмінність вибухозахищеного двигуна від звичайного є в тому, що коробка висновків, яка у другого буде набагато масивнішою. Ця коробка забезпечує введення або спеціального дроту, набагато легше і простіше за конструкцією, або броньованим кабелем, який вимагає більше простору. Ступінь захисту клемної такий самий, як і у двигуна – IP54 або IP55, залежно від заводу-виробника.

Вибухозахист також залежить від виробника, як і її ступінь. Стандартною вважається IExdellВТ4. Важливо відзначити виконання двигунів з вибухозахисту кількох видів:

  • РВ ExdI
  • РВ 1ExdIIBT4
  • РВ-3В
  • 2ExdellCТ4
  • 1ExdellВТ5

Будь-які електричні машини (у промисловому розумінні) не можуть підходити під поняття «закриті електродвигуни», тому що повністю закрита конструкція збільшує шанси поломки або навіть вибуху в рази. Справа в тому, що всередині конструкції повітря нагріватиметься, особливо в умовах активної роботи, отже, і тиск зростатиме. Якщо не дати цьому повітрю можливість виходити, машина дуже скоро прийде в непридатність. А так, при не повністю закритій конструкції, можливий вибух буде припиняти виходом його продуктів за межі працюючих механізмів.

АІУ двигуни випускаються згідно з ГОСТ 183 щодо прив'язки потужності до типорозмірів. Серія 2АІУ відповідає іншим стандартам, а саме DIN 42673 та DIN 42677, також щодо прив'язки потужності до типорозмірів. Важливо відмітити:

  • Ступінь захисту двигуна у металевому корпусі – IP54 за ГОСТ 17494.
  • Ступінь захисту у чавунному корпусі – IP55.
  • Ізоляційна система класу F, а двигунах з напругою до 1440 У – клас ізоляції H.

Електрична ізоляція для двигунів у шахтах є 1 рівнем згідно з ГОСТ 24719. Розрахована на роботу при вологості повітря 100% (відносною, враховуючи верхнє значение).


Різноманітні виробники

Якщо вашому підприємству потрібна грамотна консультація, встановлення та, головне – якість продукту, заводи вибухозахищеного обладнання є найкращим вибором. Справа в тому, що вузькоспеціалізованість у цьому питанні – пріоритет, оскільки важлива будь-яка деталь, несправність чи несинхронність якої може призвести до вкрай небажаних наслідків. НКЕМЗ - найбільший завод, що спеціалізується на вибухозахищеному устаткуванні - виробляє сім серій двигунів, кожна з яких включає до шести їх моделей.

Ще одна незаперечна перевага великого виробництва – наявність потужної науково-дослідної бази, а також виробничих та експериментальних частин, де обладнання проходить кілька десятків тестів якості та може по праву вважатися надійним після. Надійне кріплення кабелів, відсутність зрушень, гарантія якості та доступна вартість – те, що можна гарантувати із стовідсотковою ймовірністю.


Асортимент та ціни

Великий вибір електродвигунів, до яких входять також гідрогенератори для міні ГЕС, шахтні вентилятори, джерела генерування енергії, електропривод, синхронні генератори та електродвигуни за стандартами IEC надає Новокаховський електромеханічний завод більш ніж 20 партнерам по всій Україні. Для замовників на сайті створено спеціальний розділ із опитувальним листом для замовлень.

Низька ціна обумовлена ​​продажем безпосередньо від виробника, а чи не через сторонні компанії. Наприклад, на вибухозахищені вентилятори ціни будуть значно нижчими від ринкових, з чого випливає великий відсоток економії при нульовому відсотку втрати якості.