Електродвигуни асинхронні АСВО5К

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Електродвигуни асинхронні із короткозамкненим ротором вертикальні АСВО5К призначені для безредукторного приводу осьових вентиляторів градирень.

Електродвигуни виконані в литому корпусі із сірого чавуну з одним вільним кінцем валу під посадку вентилятора апарату повітряного охолодження.

Пуск електродвигунів прямий забезпечується як при номінальній напрузі мережі, так і при зниженні напруги мережі за час пуску до 0,8 Uном.

Режим роботи тривалий S1 від мережі змінного струму частотою 50Гц. Двигуни допускають роботу у складі частотно-регульованого приводу та з пристроями плавного пуску з діапазоном регулювання від 10 до 50 Гц.

Електродвигуни допускають як лівий, так і правий напрямок обертання.

На корпусі двигуна передбачена площадка під установку датчика вібрації.

У лобових частинах обмотки вбудовані термореле, виведені в коробку виводів (3 термореле із послідовною схемою включення).

Двигуни укомплектовані закритими підшипниками фірми SKF.

Вид кліматичного виконання: Двигуни призначені для роботи на відкритому повітрі, в макрокліматичних районах з помірним кліматом (кліматичне виконання У1 за ГОСТ 15150), або помірним та холодним кліматом (виконання УХЛ1) при цьому:

а) Для виконання У1

 • верхнє робоче значення температури повітря під час експлуатації — плюс 40ºС;
 • нижнє робоче значення температури повітря під час експлуатації — мінус 45ºС;
 • відносна вологість навколишнього повітря до 100% за плюс 35ºС.

б) Для виконання УХЛ1

 • верхнє робоче значення температури повітря під час експлуатації — плюс 40ºС;
 • нижнє робоче значення температури повітря під час експлуатації — мінус 60ºС;
 • відносна вологість навколишнього повітря до 100% за плюс 25ºС.

Ступінь захисту корпусу та коробки висновків: IP 55.

Клас ізоляції: F.

Виконання по монтажу: IM3011, IM3231

Спосіб охолодження: Зовнішнє обдування електродвигунів здійснюється вентилятором апарату повітряного охолоджен
АСВО5К, виконання IM3011


АСВО5К-6,5 (9,11,13,15)-12, виконання IM3031


АСВО5К-18,5-12, АСВО5К-22-12, виконання IM3031


АСВО5К-30-14

Основні переваги

Наші електродвигуни асинхронні трифазні з короткозамкненим ротором - це доступні більшості клієнтів електротехнічні пристрої, які виготовляються з використанням вітчизняних деталей та запчастин, що позначається на відносно невеликій вартості. Окремо варто звернути увагу, в тому числі, і на деякі інші переваги обладнання, такі як:

 1. Універсальність використання. За типом виконання наші двигуни можна експлуатувати на всій території країни. До того ж вони можуть працювати разом із великою кількістю інших пристроїв.
 2. Відносно невеликі габаритні розміри та вага. Внаслідок цього двигуни можуть поміститися у вельми невеликі за своєю площею та обсягом приміщення, що вкрай важливо в першу чергу при їх використанні на підприємствах чи заводах.
 3. Тривалість експлуатації. Двигун може використовуватися протягом десятків років при правильному його обслуговуванні відповідно до рекомендацій виробника.
 4. Повна відповідність діючим країнам стандартам. З цієї причини у користувачів не виникає жодних проблем із процесом підключення обладнання до існуючих систем.

На всі електродвигуни промислові ціна визначається заздалегідь після аналізу заявки від клієнта. Фахівці нашої компанії повинні зрозуміти, яка саме модель цікавить замовника і які модифікації необхідно до неї внести для того, щоб вона мала ту чи іншу функціональність.

Що впливає на вартість?

Різні серії трифазних асинхронних двигунів можуть мати відмінну один від одного вартість. Ціна на таке електротехнічне обладнання формується на підставі таких факторів:

 • технічні характеристики;
 • функціональні можливості;
 • обладнання приладу;
 • виконання з монтажу;
 • Кліматичне виконання;
 • клас захисту;
 • особливості обслуговування;
 • тривалість гарантійного терміну;
 • необхідність надання додаткових послуг тощо.

Важливо відзначити, що заводи з виробництва двигунів можуть здійснити, зокрема, доставку обладнання по всій території країни, його монтаж, а також підключення до існуючих систем. Таким чином, клієнт може заощадити свої фінансові кошти та час. Саме тому ці послуги користуються значним попитом.


Принцип роботи

Габаритні розміри трифазних електродвигунів не є занадто великими. Серед основних частин такого обладнання варто виділити такі:

 1. Статор, що має циліндричну форму. Для його виробництва використовуються сталеві листи. У сердечнику є відповідні пази, в які й укладається обмотка. Їхні осі зсунуті під кутом один до одного.
 2. Ротор. Він має вигляд осердя з алюмінієвими стрижнями. Вони коротко замкнуті за допомогою торцевих кілець.
 3. Конструктивні деталі До них фахівці відносять вал, підшипники, лапи, щити, крильчатку та кожух із коробкою висновків. Основна мета конструктивних деталей полягає у забезпеченні належних умов роботи інших елементів. Йдеться про їх захист, охолодження та фіксацію в потрібному положенні.

Що стосується принципу дії, то він заснований якраз на наявності статора та ротора - під час роботи вони створюють обертання з різною частотою магнітних полів. При цьому у ротора вона завжди менша, ніж у статора.

Для того щоб отримати поля, що обертаються, в двигуні передбачені обмотки статора. Магнітний потік, який вони створюють, сприяє виникненню ЕРС у провідниках самого ротора. Коли магнітне поле статора взаємодіє з струмами, що індукуються, в обмотці ротора, виникає електромагнітна сила. Саме вона в результаті і обертає вал електродвигуна.

Надійність представлених у каталозі моделей моторів обумовлена ​​тим, що індукція у роторі відбувається безконтактним способом. Це виключає необхідність встановлення ковзних контактів.

Якщо вас цікавить в Одесі ціна моноблочного насоса та асинхронного трифазного двигуна для забезпечення роботи першого, звертайтесь за допомогою до нашої компанії. Ми готові надати вам безкоштовні консультації з приводу такого електротехнічного обладнання, вказавши актуальні ціни на різні моделі.