Електродвигун вертикальний СДВ2К-215/41-10УХЛ4

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Електродвигун синхронний вертикальний СДВ2К-215/41-10УХЛ4 трифазного змінного струму призначений для приводу гідравлічних вертикальних насосів 800В-2,5/100.

Двигун поставляється як комплектуючі вироби.

Двигун встановлюється у складі агрегату в приміщенні насосної станції, що обслуговується.

Номінальний режим роботи двигуна - тривалий S1 за ГОСТ Р 52776.
Кліматичне виконання двигуна – УХЛ, категорія розміщення – 4 за ГОСТ 15150 та ГОСТ 15543.1.

Зовнішнє середовище має бути невогненебезпечним, невибухонебезпечним, не містить агресивних газів і пар у концентраціях, що руйнують метали та ізоляцію.

Ізоляція обмотки статора двигуна термореактивна типу "Моноліт-2" класу нагрівальностійкості "F" за ГОСТ 8865 та з температурним використанням на рівні за класом "В".

Ізоляційні матеріали обмотки ротора класу нагрівальностійкості "F" згідно з ГОСТ 886.

Обмотка статора має шість похідних кінців. Схема з'єднання фаз - "зірка".

Порушення двигуна здійснюється від статичного тиристорного збудника ТЕП-400/115.

Пуск двигуна – прямий асинхронний від номінальної напруги мережі при обмотці ротора, замкнутої на блок резисторів. Блок резисторів убудований в тиристорний збудник.

Ступінь захисту двигуна відповідає IP23, коробки висновків – IP11, контактних кілець – IP11 згідно з ГОСТ 17494.

Конструктивне виконання двигуна за способом монтажу IM8425 за ГОСТ 2479. Виконання двигуна вертикальне, підвісне, з фланцевим кінцем валу, двома напрямними підшипниками та підп'ятником, розрахованим на сприйняття навантаження від ваги обертових частин насоса та реакції води.

З'єднання валу двигуна та валу насоса – жорстке.

Двигун виготовляється із правим напрямком обертання, якщо дивитися з боку робочого кінця валу. На вимогу замовника двигун виготовляється із монтажними планками.

Спосіб охолодження двигуна ICА01 ГОСТ 20459

Структура умовного позначення двигуна:


Основні особливості двигуна

Для забезпечення приводу різноманітних пристроїв, у тому числі вертикальних гідравлічних насосів, можуть використовуватися промислові електродвигуни СДВ2К-215/41-10УХЛ4. Силовий агрегат здатний підтримувати роботу пристроїв, необхідні виконання досить складних робіт на підприємствах.

Перед тим як купити електродвигун вертикальний, необхідно звернути увагу на те, що він є комплектуючим агрегатом, який може використовуватися в приміщеннях насосних станцій. З його допомогою без проблем здійснюється обслуговування таких об'єктів у повній відповідності до чинних норм та правил. При цьому потрібне дотримання деяких умов. Йдеться про те, що насосна станція має бути вибухозахищеною та невогненебезпечною. Крім цього, у її приміщення слід забезпечити низький рівень газів та парів агресивного характеру, здатних несприятливо сказати на роботі електромеханічного обладнання. В іншому випадку існує ризик виникнення руйнувань металевих деталей та ізоляційних матеріалів.

Якщо вам потрібен двигун вертикальний СДВ2К-215/41-10УХЛ4 в Україні, звертайтесь за допомогою до нас за вказаними на сайті контактами. Це можна зробити двома доступними для відвідувачів способами:

 • за номером мобільного телефону;
 • через електронну пошту.

Наші фахівці готові надати клієнтам всю необхідну інформацію про представлені в каталозі товари: від технічних характеристик до особливостей монтажу.


Переваги обладнання нашого виробництва

Вартість електродвигунів вертикального виконання є цілком прийнятною для більшості наших клієнтів. Це одна з основних переваг продукції Новокаховського електромеханічного заводу, яку зазначають замовники у своїх відгуках. Крім цього, існують інші плюси, які обов'язково варто враховувати перед покупкою. Серед них фахівці виділяють такі:

 1. Відповідність діючим у країні нормам та стандартам. Внаслідок цього все наше обладнання ідеально підходить для його монтажу до електричних систем та різноманітних агрегатів. У його підключення немає ніяких серйозних проблем.
 2. Висока якість та надійність використання. На різних етапах виробництва здійснюються відповідні перевірки та тестування. У ході досліджується той факт, наскільки коректно виконуються всі роботи і чи дотримуються співробітники обумовленого правилами алгоритму.
 3. Тривалість гарантійного терміну. Протягом цього часу при виникненні з обладнанням будь-яких проблем, пов'язаних з провиною конструкторів та інженерів компанії-виробника, ми беремо на себе відповідальність за виконання ремонту або його заміни на аналогічне.
 4. Простота обслуговування та догляду. З цим процес може впоратися абсолютно будь-який користувач, оскільки при створенні електричних двигунів наші фахівці враховують велику кількість різноманітних факторів, щоб у результаті клієнтів не виникало жодних проблем.

Таким чином, ціна електродвигуна синхронного вертикального – це далеко не єдина перевага, на яку варто звертати увагу під час покупки. Ми реалізуємо товари безпосередньо з виробництва без будь-яких посередників. Внаслідок цього можемо запропонувати найвигідніші на ринку пристрої.


На що звертати увагу під час виборів?

Якщо вам потрібні електродвигуни змінного струму, каталог таких пристроїв може дозволити вам підібрати найбільш оптимальні модифікації. Всі вони відрізняються один від одного за рядом ознак, таких як технічні характеристики, функціональні можливості, конструктивні особливості, призначення і т. д. Під час покупки варто враховувати такі фактори:

 • потужність обладнання;
 • частота обертань валу;
 • коефіцієнт корисної дії;
 • клас захисту;
 • Кліматичне виконання;
 • кількість полюсів;
 • зовнішній діаметр сердечника та його довжина;
 • категорія розміщення та ін.

На сьогоднішній день продаж електродвигунів у Дніпрі, Києві та Львові здійснюється нашою компанією з доставкою та можливістю оплати декількома доступними для клієнтів способами. До кожного замовника ми підходимо індивідуально, окремо обговорюючи з ними всі особливості придбання того чи іншого обладнання або цілої партії різноманітних електротехнічних пристроїв.