Двошвидкісний АСТ200 для запуску газових турбін

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Двошвидкісний асинхронний двигун АСТ200М2/4В5 призначений для встановлення у складі механізмів на морських суднах необмеженого району плавання як стартер для запуску газових турбін з маховим моментом, приведеним до валу двигуна до 46 кГм2, а також може застосовуватися для запуску газотурбінних двигунів. Монтажне виконання IM1001, IM3001, IM3011.


Основні технічні дані двигуна:


Ступінь захисту двигуна – IP44, коробки висновків – IP56 за ГОСТ17494-87. Спосіб охолодження двигуна ICA0040 згідно з ГОСТ20459-87.


Габаритні розміри наведено для довідок.

Граничні відхилення на настановні та приєднувальні розміри згідно з ГОСТ 8592.


Основні плюси обладнання

Двигуни для запуску газових турбін - це досить складне обладнання, яке крім своїх технічних характеристик має мати ще належний рівень захисту. Тільки в такому випадку можна забезпечити необхідний рівень безпеки експлуатації системи.

Наші двошвидкісні асинхронні двигуни, призначені для запуску газових турбін, користується відповідним попитом внаслідок того, що вони мають певні плюси. Серед них, насамперед, варто виділити такі:

 1. Справді висока якість. Тому наші пристрої користуються популярністю не тільки в Україні, а й у деяких інших країнах. Вони повністю відповідають чинним у державі нормам та стандартам.
 2. Велика лінійка різноманітних моделей. Кожен клієнт має можливість замовити саме той тип обладнання, який є найоптимальнішим для нього. Представлені в каталозі пристрої відрізняються як технічними характеристиками, так і функціональними можливостями.
 3. Оснащення додатковими пристроями. У кожному конкретному випадку для виконання тих чи інших завдань потрібний пристрій із певними параметрами та опціями. Саме тому наші спеціалісти індивідуально підходять до виконання кожного замовлення. При необхідності ми можемо змінити стандартну модифікацію обладнання, оснастивши його тими пристроями, які потрібні клієнту.
 4. Гарантійний період використання. Завдяки цьому клієнти нашої компанії можуть не перейматися тим, що з електричним двигуном станеться якась проблема. У разі появи поломок з вини підприємства ми готові їх виправити або поставити замовнику нове обладнання.
 5. Повна відповідність стандартам, що діють у країні. Через це не виникає жодних проблем у роботі пристроїв з іншими електротехнічними пристроями.
 6. Простота догляду та обслуговування під час роботи. Якщо слідувати рекомендаціям по експлуатації, ніяких проблем із пристроєм не виникатиме. При необхідності фахівці підприємства можуть його сконструювати в необхідному кліматичному виконанні, що захищає деталі від несприятливого впливу навколишнього середовища.

Якщо вам потрібно електродвигун у Харкові купити, наша компанія дозволяється вам його придбати з доставкою до цього міста. Тривалість виконання замовлення залежить від кількох факторів. Це індивідуально обговорюється із кожним клієнтом.


Від чого залежить вартість обладнання?

Перед тим, як замовити двошвидкісні двигуни АСТ200, необхідно звернути увагу на те, які основні фактори впливають на вартість даного обладнання. До них належать такі:

 • технічні характеристики;
 • конструктивні особливості;
 • функціональні можливості;
 • дальність доставки;
 • необхідність монтажу;
 • потреба у додатковому оснащенні тощо.

Якщо вам потрібні трифазні асинхронні електродвигуни, ви можете замовити у нас за цілком доступною вартістю. Це зумовлено тим, що ми використовуємо тільки вітчизняні пристрої для влаштування даного обладнання, а також здійснюємо складання на підприємствах із власними потужностями. Крім цього, варто враховувати той факт, що ми не працюємо із посередниками. Реалізація продукції відбувається безпосередньо з Новокаховського електромеханічного заводу.


Способи монтажного виконання

Наші електродвигуни пускові для турбін можуть виконуватись з різним монтажним виконанням. В даний час передбачено три наступні варіанти:

 1. IM1001. Воно є найпоширенішим способом кріплення електродвигунів. Установка відбувається на лапах із підшипниковими щитами. Передбачено горизонтальний напрямок одного циліндричного кінця валу.
 2. IM3001. Цей тип дозволяє виконувати установку з фланцем без лап. При цьому передбачається горизонтальний напрямок одного циліндричного кінця валу.
 3. IM3011. Це фланцевий тип одному підшипниковому щиті, валом вниз, значення суворо визначено.

Окрім безпосередньо самих електричних двигунів різноманітного призначення, на нашому сайті ви можете замовити шахтні вентилятори місцевого провітрювання, що дозволяють створювати належні умови для експлуатації підземних приміщень.