Двигуни серій П2ПМ 12-14 габаритів, П2 17 габариту

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Двигуни призначені для комплектації електроприводів прокатних станів та інших механізмів, що потребують широкого діапазону регулювання частоти обертання та високої здатності до перевантаження.

Режим роботи - S1, S7 або S8 відповідно до ГОСТ 183-74. Маркується за режимом S1.

Ступінь захисту - IP22 за ГОСТ 17494-87.

Вентиляція примусова. Спосіб охолодження двигунів П2ПМ 12-14 габаритів - ICA17, ICA37 або ICA97, двигунів П2 17 габариту - ICA17 або ICA37 за ГОСТ 20459-87.

Ізоляція двигунів П2 17 габариту – класу «F», двигунів П2ПМ 12-14 габаритів – обмоток якірного ланцюга класу «Н», обмотки збудження класу «F».


Кліматичне виконання та категорія розміщення - У3 або Т3 за ГОСТ 15150-69.

Двигуни можуть бути горизонтального або вертикального виконання. Вертикальне виконання - буква "В" в позначенні типу двигуна.

У кожному конкретному випадку технічні дані електричних машин узгоджуються із заводом-виробником.

Технічні характеристики двигунів наведено у табл. 1, 2, 3.

Габаритні та приєднувальні розміри наведені у табл. 4, 5, 6, 7, 8.

Двигуни на номінальну напругу 440В

Таблиця 1


Двигуни на номінальну напругу 600В


Таблиця 2Таблиця 3Таблиця 4Таблиця 5Таблиця 6Таблиця 7Таблиця 8
Принцип роботи електричного двигуна

Перед тим, як вибрати промислові електродвигуни, необхідно звернути увагу на те, який їх принцип роботи. Він заснований на тому, що у пристрої відбувається послідовне відштовхування та тяжіння магнітних полів. Для того щоб вони мали відповідну силу, необхідно використовувати обмотку збудження або індуктор.

У внутрішній частині електричних двигунів знаходиться якір. На ньому розміщується велика кількість напівпровідників. Для створення обмотки збудження використовується спеціальна конструкція, яка складається із двох або багатьох поясів.


Основні особливості

Електродвигуни постійного струму типу П2ПМ є електромеханічними машинами, які мають значний попит. Це пов'язано з тим, що з допомогою можна забезпечити роботу великої кількості різноманітних машин і механізмів. Насамперед, це стосується промислового обладнання. Такі пристрої застосовуються для забезпечення приводу прокатних верстатів та деяких двох важливих об'єктів різних заводів та фабрик.

Варто зазначити, що асинхронні електродвигуни види можуть мати різні. Їхня універсальність пов'язана з досить широким діапазоном регулювання частоти при обертанні ротора. Крім цієї особливості, такі пристрої відрізняються ще й можливістю працювати в режимах високого ступеня навантаження.

В даний час на ринку присутні різні моделі електродвигунів - з горизонтальним або вертикальним виконанням. Вибір тієї чи іншої типу варто здійснювати виходячи з потреб тієї чи іншої виробничого устаткування, котрій і купується конкретний силовий агрегат. Для того щоб дізнатися про наявність необхідної вам модифікації пристрою варто зв'язатися з представниками нашої компанії за вказаними на сайті контактними даними: номерами мобільного телефону або адресою електронної пошти.


Як формується ціна?

Сьогодні не складає жодних проблем електродвигун купити у Харкові. Наш Новокаховський електромеханічний завод здійснюватиме доставку своєї продукції по всій території України. Крім того, ми маємо клієнтів за межами країни. Вартість обладнання визначається попередньо - у момент обробки заявки та укладання угоди. У процесі виробництва ціна не змінюється.

Вартість електричних двигунів нашої компанії залежить від наступних факторів:

  • технічні характеристики устаткування;
  • функціональні можливості пристрою;
  • тривалість гарантійного терміну;
  • необхідність доставки та дальність транспортування;
  • потреба у монтажі тощо.

Всі ці електродвигуни є цілком доступними нашим клієнтам. Це з тим, що з виробництва такого типу ми використовуємо лише якісні запчастини і деталі. Крім цього, ми працюємо без посередників. Внаслідок цього наші замовники мають можливість придбання електричних двигунів за найнижчою на ринку вартістю.


Переваги наших електродвигунів

Якщо вам потрібні двигуни для прокатних верстатів або іншого промислового обладнання, вибір таких пристроїв потрібно здійснювати виважено. Це пов'язано з тим, що тільки в такому випадку можна забезпечити оптимальну роботу всієї системи, яка є на вашому об'єкті.

Серед основних переваг наших електродвигунів варто виділити такі:

  1. Висока якість. Щоб його забезпечити, фахівці заводу постійно проводять відповідні перевірки. Їхня мета полягає в тестуванні технічних характеристик пристрою та відстеження відповідності процесу виробництва обладнання передбаченому алгоритму.
  2. Надійність використання. Всі електричні двигуни нашого виробництва можуть експлуатуватися протягом тривалого часу. При цьому з пристроєм не виникають проблеми у разі дотримання інструкції з використання.
  3. Тривалість гарантії. Якщо з мотором виникнуть неполадки через провину конструкторів Новокаховського електромеханічного заводу, клієнт може запросити безкоштовний ремонт або заміну силового агрегату на новий.

Достатньо популярним силовим агрегатом нашого виробництва є електродвигун постійного струму ДРВ 20В. Додатково стандартна комплектація такого пристрою може бути змінена відповідно до потреб замовника.