Двигуни ряду П2Ш 21, 25 габаритів

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Призначені для комплектації електроприводів шахтно-підйомних механізмів.

Структура умовного позначення

П2Ш-ХХХ-ХХХ-ХКХ4:

 • П2Ш - позначення ряду двигунів;
 • ХХХ – висота осі обертання, мм (630, 800,1000);
 • ХХ - номер діаметра якоря (21,25) (діаметр якоря, мм, відповідно 2150, 3400);
 • Х - номер довжини сердечника якоря (3,4,5,6);
 • Х - кількість щіток на кожному бракеті (4,7);
 • К - виконання на підшипниках кочення (у типі двигунів 21 габариту в консольному виконанні буква К відсутня);
 • Х4 - кліматичне виконання (УХЛ або 0) та категорія розміщення.

Двигуни мають горизонтальне, закрите виконання з примусовою вентиляцією від стороннього вентилятора по замкнутому або розімкнутому циклу із застосуванням охолоджувачів повітря.

Нагрівостійкість ізоляції всіх обмоток якірного ланцюга - класу "Н", обмотки збудження - класу "F".

Ізоляція обмоток якірного ланцюга від корпусу розрахована на напругу 1500, обмотки збудження - на 1000 В.

Допустимі струмові перевантаження:

 • робоча тривалістю трохи більше 15с-2,0 Iном;
 • відключаюча – 2,25 Iном, де Iном – номінальне значення струму.

Для двигунів, що працюють у помірному кліматі, допускається тривале навантаження 1,15 Iном при допустимих перегрівах, що відповідають класу «F».

Номінальна напруга двигунів 930 В. Порушення незалежно, 220 або 110 В.

Основна номінальна напруга 220 Ст.

Для можливості перемикання на номінальну напругу 110 В двигунах передбачений виведення чотирьох кінців обмотки збудження.

Двигуни виконуються на підшипниках кочення. Мастило підшипників консистентне (жирове), що полегшує умови експлуатації.

Технічні характеристики


Двигуни випускаються з одним робочим кінцем валу.
Двигуни 21-го габариту можуть виготовлятися в консольному виконанні.


Рисунок 1. Габаритні, установочні, приєднувальні розміри та маса двигунів з висотою осі обертання 630 мм



Рисунок 2. Габаритні, установочні, приєднувальні розміри та маса двигунів з висотою осі обертання 800 мм



Рисунок 3. Габаритні, установочні, приєднувальні розміри та маса двигунів з висотою осі обертання 1000 мм (консольного керування)



Як вибрати двигун?

Відкривши довідник з двигунів постійного струму, можна зрозуміти, що на їхню роботу впливає велика кількість різних факторів - від технічних характеристик до функціональних можливостей. Для того щоб підібрати для себе найбільш оптимальний тип електричного двигуна, необхідно розглянути всі з них. Наші фахівці готові вам допомогти. Для цього потрібно лише надати їм вихідні дані з приводу того, в яких умовах експлуатуватиметься обладнання і для чого воно призначатиметься. На основі цієї інформації наші менеджери по роботі з клієнтами запропонують вам кілька найбільш оптимальних варіантів електродвигунів, які можуть допомогти.

При виборі обладнання варто орієнтувати такі основні чинники, як:

 • габаритні розміри та вага;
 • особливості обслуговування;
 • тривалість гарантійного терміну;
 • основні технічні характеристики;
 • функціональні можливості та опції;
 • можливість оснащення додатковими пристроями;
 • Кліматичне виконання;
 • виконання за способом монтажу і т.д.

Зрозуміти основні особливості конкретної моделі електродвигуна, що вкрай важливо під час здійснення покупки такого обладнання, може допомогти умовне позначення двигуна постійного струму.


Функціональне призначення

Двигуни ряду П2Ш це спеціалізовані пристрої, які призначаються в першу чергу для забезпечення електроприводів шахтно-підйомних механізмів. Внаслідок цього вони можуть використовуватись у закритому просторі обмеженого обсягу. Для цього наші спеціалісти забезпечили їх відповідними захисними системами.

Для роботи двигунів застосовано повітряне охолодження. Потоки повітря проходять біля основних робочих компонентів обладнання, таким чином охолоджуючи його під час функціонування.

Обмотки збудження, як і ізоляція обмоток якірного ланцюга є стійкими до нагрівання. Це значно підвищує безпеку використання електричного двигуна.


Основні переваги електромоторів

Можуть бути різними та технічні характеристики двигунів постійного струму. Новокаховський електромеханічний завод випускає обладнання різних модифікацій. Таким чином, кожен замовник може підібрати для себе найбільш оптимальну модель електродвигуна відповідно до своїх потреб.

Окрім різноманітної лінійки обладнання, продукція НКЕМЗ відрізняється ще й такими перевагами, як:

 1. Надійність та висока якість. На всіх етапах виробництва електромеханічні пристрої перевіряються щодо їх відповідності стандартам. Крім того, додаткові тести проводяться безпосередньо перед відправкою обладнання клієнту. Таким чином, замовник може бути впевненим у технічних справностях придбаних пристроїв.
 2. Відповідність державним стандартам та нормам. Внаслідок цього обладнання нашого виробництва може використовуватись на території України без будь-яких проблем. Його легко можна приєднати до інших електротехнічних пристроїв та зробити частиною систем різноманітного призначення.
 3. Багато модифікацій. Замовник може замовити мотори у нас з різними технічними характеристиками. Якщо вам потрібна конкретна частота обертання якоря двигуна постійного струму або певна потужність обладнання, ми готові виконати для вас пристрої відповідно до ваших потреб.
 4. Простота обслуговування та догляду. Наше обладнання використовується по всій території країни у різних регіонах. Крім цього, ми постачаємо деякі пристрої за кордон. У клієнтів не виникає жодних проблем з їх підключенням або експлуатацією протягом тривалого періоду часу.

Якщо вам потрібен постійний струм, ціна такого електромотора може бути цілком доступною. Це пов'язано з тим, що наш завод виробляє це обладнання на своїх потужностях. Реалізація продукції відбувається без посередників — ми працюємо безпосередньо з клієнтом. Це дозволяє замовникам купувати електромеханічні пристрої за вигідною для них вартістю.

Якщо вам потрібен асинхронний двигун з водяним охолодженням або електродвигун постійного струму з повітряним охолодженням, звертайтесь до нас прямо зараз за вказаними на сайті контактними даними!