Призначений для приводу лінійок маніпулятора блюмінгу.
Вентиляція - примусова, по замкнутому циклу з охолоджувачами повітря.
Гарантійний термін експлуатації двигуна встановлюється три роки з дня пуску в експлуатацію, проте не більше чотирьох років з моменту проходження його через державний кордон України.
Динамічний момент
Двигун може бути використаний на меншу номінальну напругу з відповідним зниженням потужності та частоти обертання
Допустимі струмові перевантаження:
Стійка робота двигуна при частоті обертання близької до нуля забезпечується схемою керування
Клас нагрівальності для всіх обмоток - "F"
Ізоляція розрахована на напругу, В:
Рисунок. Габаритні, настановні та приєднувальні розміри двигуна П2-630-204,5-4К
Якщо вас цікавлять основні параметри двигуна постійного струму, така інформація є під кожним типом обладнання нашого виробництва. Її можна знайти на сайті у вигляді таблиць та списків, оформлених максимально просто та зрозуміло для кожного.
При покупці варто звертати увагу на такі технічні характеристики електродвигунів, як:
Від перерахованих вище технічних характеристик безпосередньо залежить експлуатація електродвигунів постійного струму. Крім цього, відіграють важливу роль деякі інші фактори. До них відноситься тип кліматичного виконання, клас вибухозахисту і т.д.
Двигуни постійного струму за особливостями своєї роботи дещо схожі на двигуни змінного струму. Для того щоб зрозуміти, яким чином відбувається їх експлуатація, варто уявити магніт і невелику раму навколо нього. Саме так спрощено можна описати конструкцію двигуна постійного струму. По рамці довкола магніту відбувається електричний струм.
Як головна обмотка обладнання використовується якір, живлення якого відбувається за допомогою щіткового пристрою і колектора. Останній використовується задля забезпечення належного обертання у районі магнітного поля. Воно утворюється за допомогою статора, яким виступає сам корпус мотора.
Для облаштування якоря використовується кілька обмоток. Їх укладання відбувається в стики, а закріплення – за допомогою складу з епоксиду.
В даний час випускаються два основні типи двигунів постійного струму:
До малопотужних відносяться двигуни постійного струму на 5 кВт. Моделі більшої потужності замість магніту використовують обмотки збудження. З обох боків закриття статора відбувається за допомогою відповідних заглушок. Додатково вони мають вмонтовані у них підшипники. Останні використовуються для здійснення обертання валу якоря.
З одного боку якоря кріпиться вентилятор. За допомогою нього створюється тиск повітря, метою якого є охолодження обладнання під час його роботи.
На нашому сайті мікродвигуни постійного струму можна купити за цілком доступною вартістю. Крім цього, дані пристрої відрізняються ще й низкою інших переваг, таких як:
Варто відзначити, що електропривод з двигуном постійного струму незалежного збудження має значний попит внаслідок того, що він може використовувати для роботи великої кількості різноманітних електротехнічних пристроїв.
Для того, щоб замовити обладнання в нашій компанії, необхідно зв'язатися з нами за вказаними на сайті контактними даними:
З усіма клієнтами ми укладаємо офіційний договір, в якому прописуються основні права та обов'язки кожної із сторін. Вартість електромоторів нашого виробництва не змінюється у процесі їх виготовлення. Ціна залежить від великої кількості різноманітних факторів і визначається заздалегідь.
Якщо у вас є асинхронні двигуни б/в, але ви хочете їх замінити на нове електротехнічне обладнання, наші менеджери по роботі з клієнтами готові вам у цьому допомогти прямо зараз!