Асинхронний генератор типу АГВ 280L4-ОМ2

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Генератор призначений для комплектації вітротурбіни VSW 56-100, монтується на головній рамі поворотної платформи вітротурбіни та з'єднується з приводним валом вітротурбіни за допомогою пружної муфти.

Кліматичне виконання ЗМ, категорія розміщення 2.

Ступінь захисту - IP54.

Спосіб охолодження - ICA 0I.

Режим роботи - тривалий S1


Основні параметри генератора АГВ 280L4-ОМ2


Що таке асинхронні генератори?

Один із типів електромеханічних пристроїв, які перетворюють енергію двигуна автономної електростанції на електричну енергію – це асинхронні двигуни для вентиляторів. Для цього використовується принцип обертання ротора в тому ж напрямку, що і магнітне поле, але при більшій швидкості. В результаті таких дій безпосередньо на валу генератора виникає момент, що гальмує, внаслідок присутності негативного ковзання ротора. Саме це і призводить до вироблення електричної енергії.

Варто зазначити, що асинхронні електродвигуни технічні характеристики мають дещо менш значні, ніж синхронні аналоги. Це зумовлено їх не дуже складною конструкцією та простим пристроєм. Щоб зрозуміти, у чому полягають основні відмінності, варто звернути увагу, що ротор у таких силових агрегатах виконаний з допомогою звичайного маховика. Таким чином, вдається забезпечити додатковий захист внутрішніх деталей від можливих зовнішніх забруднень і попадання вологи. До того ж асинхронні двигуни здатні без несприятливих наслідків витримувати невеликі короткі замикання та незначні навантаження.

Крім усього іншого, асинхронні двигуни характеризуються своєю малою мірою лінійних спотворень. Це дозволяє їх використовувати у деяких випадках забезпечення живленням складних електротехнічних приладів. Насамперед, йдеться про те обладнання, яке є чутливим до якості та стабільності електропостачання.


Переваги наших електродвигунів

Якщо вам потрібні асинхронні електродвигуни, каталог нашого сайту може допомогти вам підібрати найоптимальніші моделі таких пристроїв. Вони мають нині значний попит серед наших українських клієнтів. Як правило, вони відзначають такі переваги даних типів обладнання, як:

 1. Повна відповідність діючим у країні нормам та стандартам.
 2. Можливість модифікації та оснащення додатковими пристроями.
 3. Наявність тривалого гарантійного терміну.
 4. Можливість користуватися послугами післягарантійного обслуговування.
 5. Наявність доставки та оплати декількома доступними способами.
 6. Цілком низька вартість у порівнянні з аналогами інших виробників.
 7. Високий рівень ремонтопридатності.
 8. Надійність експлуатації, міцність конструкції та гарне складання.

Крім перерахованих переваг, асинхронні двигуни на 10 кВ має і деякі інші плюси, які обов'язково варто враховувати при виборі потрібного вам пристрою.


Особливості вибору потрібної моделі

Зазначимо, що електродвигуни гірських машин та механізмів, а також вентиляторів та багатьох інших пристроїв – це дуже складне обладнання, яке підібрати непросто. Це з тим, що він обов'язково має ідеально підходити тим пристосуванням, які необхідно оснастити відповідним приводів. Для цього при виборі електродвигунів варто враховувати перелік різноманітних факторів, серед яких фахівці в першу чергу виділяють такі:

 • передбачений ступінь захисту;
 • система охолодження обладнання;
 • режим роботи пристрою;
 • номінальна частота струму та потужність;
 • номінальна напруга та струм;
 • частота обертів;
 • коефіцієнт корисної дії;
 • максимальний крутний момент;
 • особливості обслуговування;
 • процес встановлення та експлуатації;
 • умови для коректної роботи;
 • вартість;
 • можливість оснащення додатковими пристроями;
 • ступінь ремонтопридатності.

Якщо вам потрібен асинхронний двигун, напрямок обертання його ротора завжди буде протилежним напряму обертання магнітного поля. Це дозволяє створювати напругу, необхідну роботи тих чи інших пристроїв.

Придбати генератор трифазний в Україні ви можете на нашому сайті досить просто. Для цього потрібно зв'язатися з нашими менеджерами з продажу за вказаними на сторінці контактними даними: номером мобільного телефону або адресою електронної пошти.