Асинхронні генератори для МГЕС

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Асинхронні генератори трифазні з короткозамкненим ротором ГА355-ХХХ-14У3 призначений для роботи в складі малої ГЕС на мережу змінного струму частотою 50 Гц напругою 400 В.


Конструктивне виконання генератора за способом монтажу: IM 1001

Ступінь захисту генератора: IP 23.

Ступень захисту коробки висновків: IP 54.

Спосіб охолодження: ICA 01.

Ізоляція обмотки статора класу нагрівальностійкості «F».

Схема з'єднання обмотки статора – «зірка» з нульовою точкою.

Режим роботи – тривалий S1 за ГОСТ 183.

Виконання за рівнем зовнішніх механічних впливів відповідає групі М1 за ГОСТ 17516.1.

Генератори виготовляється у кліматичному виконанні та категорії розміщення – У3 при верхньому значенні вологості 100% при 25ºС.

У генераторі встановлені підшипники кочення з конс з можливістю поповнення мастила під час експлуатації. Генератор комплектується термоперетворювачами контролю температури обмотки статора та температури підшипникових вузлів.

Генератор допускає правий і лівий напрямок обертання.

Позначення генератора при замовленні повинно складатися з найменування генератора, умовного позначення типорозміру, номінальної напруги 400 В, частоти мережі 50 Гц: "Генератор ГА-355-180-14У3, 400 В, 50 Гц". "Генератор ГА-355-180-14У3, 400 В, 50 Гц"

Габаритні та установочно-приєднувальні розміриГенератор асинхронний ГА-355-ХХХ-14 У3

Примітка: 

Шафа управління в комплект поставки генератора не входить.


Переваги асинхронного двигуна

Стрижні, які закладені в пази сердечника, утворюють короткозамкнену обмотування. Вона є невід'ємною частиною ротора. Відсутність рухомих контактів у електродвигуні підвищує його надійність. Вона найчастіше виконана з томпаку, алюмінію та купруму. Щоб розібрати плюси та мінуси, потрібно розглянути складові двигуна. Механізм складається з:

 • станини;
 • сердечника;
 • статорної обмотки;
 • сердечника з короткозамкненою обмоткою;
 • валу.

Момент пуску обмежений – це несуттєвий, проте мінус, що виник через закорочені ротори. Однак, асинхронний електродвигун з короткозамкненим ротором має переваги, що цілком нівелюють обмеженість: Швидкість з урахуванням різних навантажень зберігається плюс-мінус однаковою.

 • Перевантаження по механічній частині допустимі, проте недовгі .
 • Конструкція інтуїтивно зрозуміла і відносно проста в ремонті або зборі.
 • Простий запуск та подальша його автоматизація також не викликає проблем.
 • Високий ККД.

 • Різниця між короткозамкненим та фазним роторами

  Для кращої чутливості регуляції та пуску двигунів застосовують фазні ротори. Замість короткозамкнутої обмотки укладається трифазна. Фази скріплюються "зіркою", при цьому зсуваючись щодо один одного. Контактні кільця виготовлені з тих же матеріалів, що й обмотка, але при цьому ще й ізольовані. у ремонті. Крім того, фазні ротори показують куди менший ККД порівняно з короткозамкненими. Отже, чим відрізняється фазний ротор від короткозамкнутого? В цілому, список відмінностей фактично складається з одного пункту, який значно впливає на цілі використання механізму. Це різниця в ККД.


  Двигуни постійного струму

  Там, де важко підібрати рівноцінну за витратами та ККД машину використовують двигуни постійного струму. Їх мінус у тому, що вони вимагають найточніших і широких регулювань і мають підвищену вартість через свою вузьку використовуваність, але потужні показники.

  Основні переваги двигунів постійного струму:

  1. Високий пусковий момент;
  2. Широке регулювання швидкості;
  3. Легкий реверс;
  4. Регулювальні характеристики у них практично лінійні;
  5. Маловитратні;
  6. Присутня можливість регулювання завдяки ланцюгам збудження.

  Передусім, відзначимо, що гідрогенератор для міні ГЕС – це регульований безколекторний генератор з постійним магнітом. Може виробляти енергію вище, ніж 1кВт. Усі міні-гес виготовляються з металів, не схильних до впливу іржі. Гідрогенератори можна використовувати для заряджання акумуляторів, придатні для експлуатації у випадку, коли джерело розташоване вище на 3 і більше метрів. Застосовуються в кількох випадках, причому для кожного потрібні свої параметри потужності:

  • Промислове використання – видають потужність 200 кВт та вище. Виробляється лише на спеціалізованих підприємствах.
  • Комерційне використання – потужність до 200 кВт. Застосовується для постачання будинків, поселень чи підприємств.
  • Побутове використання – Потужність до 20кВт. Постачання заміських будинків або маленьких об'єктів, частіше приватних.

  Для особистого використання міні-гес легко спорудити самостійно, проте не варто розраховувати на видачу великої потужності та стовідсоткову гарантію довгої працездатності.
  При покупці , наприклад, міні-гес на 500 квт ціна розраховується індивідуально, виходячи із заповненого аркуша замовлення.

  Щоб купити Міні ГЕС в Україні, клієнт заповнює відповідну форму, вказуючи назву свого підприємства або керівника. Обов'язково потрібно залишити телефон та електронну пошту для зв'язку, а також реквізити для договору.

  Вказуючи індивідуальні параметри для вашого замовлення, звертайте увагу на кожен пункт, заповнюючи необхідні поля уважно, оскільки невідповідність між реальними вимогами до механізму можуть призвести до неполадок на виробництві або великих збитків у крайньому випадку.