АМРУ280М4БУ1 для приводу кар'єрних бурових верстатів

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Електродвигун асинхронний трифазний короткозамкнений АМРУ280М4БУ1 з живленням напругою від частотно регульованого перетворювача (ЧРП) призначений для приводу кар'єрних бурових верстатів типу СШБ-250МНА-32. У складі електроприводу з ЧРП замінює встановлення електроприводу постійного струму на базі двигуна Д808 або ДПВ-52 заводу "Динамо" (РФ) і забезпечує взаємозамінність за розмірами приєднувальних фланця і валу.

У двигуні встановлені температурні датчики (позистори) для підключення апаратів термозахисту або входу ЧРП.

Монтажне виконання двигуна IM2081, ступінь захисту IP54, вага 690 кг.

Основні технічні дані двигуна.


Примітка.

* Пропонується споживачем залежно від типу ЧРП під час оформлення обов'язкового “Протоколу узгодження додаткових умов поставок” та уточнюється випробуваннями у виробника.

Габаритні та настановно-приєднувальні розміри наведені на малюнку.


Основні частини двигуна – статор та ротор – визначають його модель, кількість фаз та сферу застосування. Перша частина є нерухомою, друга ж – навпаки. Між частиною, що обертається і нерухомою, обов'язково повинен бути зазор, без якого робота механізму не зможе виконуватися. Варто врахувати, що асинхронні двигуни трифазні підходять для роботи з механізмами, які призначені для високих навантажень і не передбачають частої зміни напруги і необхідності його контролю. Бувають двигуни змінного та постійного струмів. Якщо необхідна легкість управління або якщо механізм сам по собі не приймає фіксованих цифр напруги, краще використовувати постійний. Він вийде в рази дорожче як при покупці, так і в обслуговуванні, але і буде надійнішим у деяких випадках.


Серії електродвигунів

Будь-які двигуни, незалежно від сфери їх застосування та характеристик, випускаються серіями. Різниця іноді лише в тому, що якщо виробництво орієнтоване на масове використання – серії стають єдиними. Єдина серія означає, що будь-які компоненти в ній є взаємозамінними і підходять для тих самих цілей, але можуть використовуватися в різних пристроях.

У випадку з кар'єрними верстатами двигуни випускаються під серією 4А. Зазначимо, що асинхронні короткозамкнуті трифазні двигуни серії 4а призначені для широкого застосування, але найкраще показують себе в промисловості, пов'язаній з нафтою.

Серія має дев'ять модифікацій, кожній з яких відповідає пара літер та номер серії.

  • АС – підвищене ковзання;
  • АР – підвищений пусковий момент;
  • АК – фазний ротор;
  • АВ – двигун вбудований.

Інші модифікації не мають чіткого позначення, але відіграють важливу роль при виборі двигуна. Відповідно до серії, двигуни можуть бути багатошвидкісні, експортні, малошумні, з терморезистором, з електромагнітним гальмом.

Крім індивідуальних модифікацій, кожна серія може використовуватись лише за певних умов. Тому і для 4А існують обмеження, проте їх мало:

  • Двигун повинен працювати в не вибухонебезпечному середовищі.
  • Двигун повинен працювати в середовищі, що не містить парів і газів, а також струмопровідного пилу.


Вимоги до роботи з кар'єрними верстатами

Насамперед електродвигуни для приводу кар'єрних бурових верстатів повинні бути стійкими до фізичного впливу. Сюди входять поштовхи різної сили, удари та подряпини. Крім того, бажана стабільна робота двигуна при високих температурах та постійному навантаженні протягом тривалого часу.

Верстати поділяються на три види, кожному з яких відводиться свій тип робіт:

  • Гідроперфораторні – виробляє буріння ударно-обертальним методом, що зручно при роботі зі змішаним типом ґрунту.
  • Ударно-канатні – використовуються для створення котлованів під свердловини.
  • Пневмоударники застосовуються при бурінні твердих гірських порід.

Як видно і з назв, і за діяльністю кожної установки, двигунам в них доводиться працювати довго і безперервно. Серія 4А в даний час є чи не єдиною серією, яка підходить для геологорозвідувальних робіт. Плюси серії в тому, що її двигуни займають великий діапазон потужностей (до 400 кВт), обертання (до 3000 обертів за хвилину), та висоти валу, що може досягати 350 міліметрів. Також двигуни здатні працювати при великому розкиді напруги.

Ціни на двигуни для верстатів

Всім стандартам якості відповідатимуть електродвигуни від виробника, оскільки кожна з компаній, що виробляють запчастини, конкурує між собою. Та й виробляти неякісну продукцію буде просто невигідно. Замовник, який оформляє покупки безпосередньо у заводу-виробника, гарантує собі найнижчі ціни: відсутня націнка від сторонніх осіб. При оформленні замовлення є можливість розробити індивідуальні креслення для деталей або цілого механізму, які перестрахують вас надалі від зайвих переплат. Складені професіоналами креслення ідеально підходять під всі обумовлені умови, і зібрані за ними деталі є дуже довго, адже кожен елемент підбирається під умови експлуатації.

Виробник зможе забезпечити своїм клієнтам якісні консультації від професіоналів, що також допомагає уникнути зайвих витрат та проблем надалі.