Про компанію

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НОВОКАХІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД

Новокаховський електромеханічний завод було засновано 1955 року. На сьогоднішній момент це підприємство займається виготовленням справді унікальної техніки високої якості. Додатково його спеціалісти надають послуги з обслуговування обладнання, що значно сприяє підвищенню тривалості його роботи.

З 2000 року на потужностях Новокаховського електромеханічного заводу було введено в експлуатацію понад 600 різних типів промислового обладнання. Насамперед це стосується електричних двигунів та генераторів. Цьому сприяє насамперед справді якісна наукова база підприємства. До того ж на ньому останнім часом застосовуються сучасні технології, що дозволяє щороку займатися випуском тисяч різноманітних синхронних трифазних електродвигунів десятків різних типів.

Перш ніж купити в Україні електродвигун із Нової Каховки, необхідно звернути увагу на те, що на заводі розроблено та впроваджено системи сертифікованого контролю якості.

Завдяки їй фахівці підприємства можуть здійснювати контроль за всім без винятку циклом виробництва техніки. До того ж на об'єкті є відділ, який займається маркетингом та вивченням ринку. Внаслідок цього завод виробляє техніку, яка користується популярністю у країні, а й там. Вона успішно конкурує зі своїми аналогами як на внутрішньому ринку, так і світовому. Цьому сприяє, зокрема, і надання підприємством гарантійного обслуговування власного устаткування.

З 2013 р. наш завод зареєстрував технічні умови та на базі якого освоїв новий вид діяльності, а саме виробництво трансформаторів та підстанцій до них різних модифікацій

Завод гарантує надійність та довговічність усіх виробів за умови дотримання умов транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації відповідно до технічного опису та інструкції з експлуатації.

Компанія ТПО “НКЕМЗ” пропонує своїм клієнтам щитове обладнання, силові трансформатори та комплектні трансформаторні підстанції, низьковольтну апаратуру та високовольтне обладнання для електропостачання різних споживачів від великих промислових підприємств до енергопостачання котеджних та дачних селищ.

Чому варто
обирати нас?

Доступні ціни

Ми виробляємо та реалізуємо продукцію за цінами нижчими за ринкові, що стане максимально вигідним для вас і вашої компанії

100% гарантія якості

Всі електродвигуни нашої компанії пройшли необхідні випробування та відповідають усім стандартам та вимогам технічної безпеки

Сервісне обслуговування

Ми здійснюємо технічні консультації, обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт електродвигунів.