4АЖ112, 4АЖ225 для залізничного транспорту

Для швидкого замовлення можете заповнити опитувальний лист
Заповнити

Електродвигуни асинхронні короткозамкнуті 4АЖ112М4О2; 4АЖ225М6О2 призначені для тривалого режиму роботи (S1) від мережі змінного струму частотою 100Гц при номінальних напругах 305 і 535 для комплектації приводу вентиляторів тепловозів.

Ступінь захисту IP54.

Клас ізоляції - F.

Монтажне виконання: IM2001 - на лапах з фланцем.

Електродвигуни мають вступний пристрій, розташований зверху і що допускає розворот на 180 º.

Технічні характеристики електродвигунів наведено у таблиці 1.

Настановні та приєднувальні розміри наведені в таблиці 2 та на малюнку.

Таблиця 1



n отв. = 4 (для 4АЖ112М4О2); n відп. = 8 (для 4АЖ225М6О2)

* 1 Габаритні розміри наведено для довідок.

Граничні відхилення на настановні та приєднувальні розміри згідно з ГОСТ 8592.



Таблиця 2


Варто зазначити, що електродвигуни для залізничного транспорту бувають сімнадцяти видів. Найпопулярніші і найчастіше вироблені - вибухозахищені - підходять практично для будь-якого виду транспорту. Такі ж за призначенням будуть і вбудовані двигуни. Ліфтові двигуни – асинхронні, які використовуються, очевидно, для руху лебідок ліфтів (причому як вантажних, так і пасажирських). Але в різних випадках характеристики пристрою відрізнятимуться. Екскаваторні двигуни надають руху екскаватори і використовуються для запуску подібних йому конструкцій.


Специфіка двигунів ТЕД

Загалом двигуни такого типу називають тяговими або ТЕД (тяговий електродвигун). Відмінність таких конструкцій від потужних стаціонарних в тому, що монтаж відбувається в обмеженому місці. Також, у зв'язку з відмінністю в умовах експлуатації, такі двигуни більш стійкі до поганих погодних умов, пилу та вологи.

ТЕД можуть працювати у різних режимах, чим ще раз доводять свою перевагу перед електродвигунами, встановленими на певну тривалість дії. Короткочасні, довгострокові режими, що часто запускаються, ніяк не вплинуть на якість роботи механізму. Також витримує перепади навантажень у мережі, оскільки це передбачено під час запуску транспорту. Експлуатується універсально для будь-яких видів електротранспорту. При цьому деякі властивості двигуна можуть не розкриватися на повну залежно від вимог транспорту.

Для трансформації енергії призначений трифазний асинхронний двигун, що складається з корпусу, статора (нерухомої частини) і ротора (частини, що обертається). Принцип дії даного механізму ґрунтується на властивостях трифазної обмотки, (через яку двигун і отримав класифікацію), та її здатності до створення магнітного поля при підключенні до мережі. Взагалі, магнітне поле, що обертається, є основою електродвигунів з генераторами. Частота обертання поля прямо пропорційна частоті обертання змінного струму, тому цей тип обмотки необхідний.


Двигуни для вентиляторів

Двигуни також використовуються для обслуговування рухомих тягових складів, а саме їх частин – вентиляторів. Для приводу в дію охолоджувальної системи, яка є частиною ТПС, використовують електродвигуни для вентиляторів тепловозів, що беруть живлення від тягового генератора. Ціна на такий механізм буде значно нижчою, ніж на універсальний. Для обслуговування лише частини системи знадобиться не менше чотирьох двигунів, закріплених за окремими вентиляторами: холодильної камери, візків (передньої та задньої), випрямної установки.

Сьогодні купити електродвигун асинхронний короткозамкнутий, який використовується в таких випадках, можна від виробника, що спеціалізується на подібного виду механізмах. На відміну від тих, що призначені для роботи у складі транспорту, такі двигуни можуть працювати тільки в змінному режимі, причому з обмеженим діапазоном частот від 35 Гц до 100 Гц. Напруга від мережі не повинна перевищувати 560 В при моделюванні з урахуванням всіх перешкод, у вигляді вібрацій. Це означає, що допустима позначка буде трохи нижчою, тому за двигунами закріплюються генератори напруги та температури.

Незважаючи на свою відносну простоту, двигун змінного струму може похвалитися деякими перевагами перед перерахованими вище. Обслуговування такого механізму не складає особливих труднощів, але при цьому він має максимальну надійність і легкість конструкції, що дозволить у будь-який момент виявити поломку і виправити її на місці до появи більш серйозних проблем. Завдяки міцній конструкції, зростає термін експлуатації разом з її якістю. І такий набір плюсів завершується, знову ж таки, відносно низькою ціною.

Вартість електродвигунів безпосередньо залежить від потужності, технічних параметрів і типу експлуатації, необхідної замовником, а також від сплаву, що використовується при виготовленні корпусу, від обмотки та, головне, від умов експлуатації. Це передбачає пристосованість до певних зовнішніх температур і погодних умов. Крім того, відіграє роль та ім'я виробника, який недобросовісно може накрутити ціну за свою популярність. Проте, щоб уникнути переплат, достатньо порівняти ринкові ціни та звернутися до наших грамотних консультантів. На даний момент електродвигун постійного струму від 20 кВт можна знайти набагато дешевше, якщо користуватися послугами наших фахівців. Після отримання консультації від професіоналів варто ретельно розглянути пропонований опитувальний лист та заповнити його, детально розписуючи вимоги до механізму, що дозволить вам отримати максимум якості за приємною ціною.